دنیا جهانبخت

حرکت چندش دنیا جهانبخت و تحقیر مردم + فیلم

08:01 - 1400/08/29
با استقبال و فالور کردن دنیا جهانبخت توسط مردم حالا او آنقدر اعتماد به نفس دارد که تصمیم گیری برای اضافات بند ناف پسرش را مهم ترین مسئله مردم و خودش می داند !

با استقبال و فالور کردن دنیا جهانبخت توسط مردم حالا او آنقدر اعتماد به نفس دارد که تصمیم گیری برای اضافات بند ناف پسرش را مهم ترین مسئله مردم و خودش می داند !

او می گوید می خواهد بند ناف پسرش را به ورزشگاه آرسنال بیندازد تا فوتبالیست مشهوری شود ! و در پست های دیگر از مردم می خواهد پیشنهادات خودشان را اعلام کنند و متاسفانه برخی از مردم آنقدر دنیا را بالا برده اند که با حقارت پاسخ های آنها را مسخره می کند. چرا باید اضافات بند ناف پسر دنیا

حرکت چندش دنیا جهانبخت و تحقیر مردم + فیلم10

جهانبخت که حتی پدرش هم مشخص نیست (مهراد جم او را گردن نمی گیرد) برای مردم کشور اینقدر مهم باشد !

شکست های دنیا جهانبخت تمامی ندارد

چیزی که در این چند سال کاملا مشخص شده است سلبریتی هایی که با دنیا جهانبخت رابطه عاشقانه برقرار می کنند او را برای مدت کوتاهی می خواهند و ظاهرا دنیا جهانبخت برای طولانی مدت گزینه مناسبی برای ازدواج نیست. سوالی که پیش می آید این است که دنیا جهانبخت هم پولدار است و هم مشهور چرا کسی نمی خواهد با او باشد ؟ او با امیر تتلو بود با میلیاردرهای عرب بود و با برخی چهره های دیگر پنهانی و آشکار اما در نهایت همه ی آنها او را ترک کردند. دنیا جهانبخت برای جمع آوری فالوور راهی را رفته که هر کسی حاضر نیست در کنار او باشد. مهراد جم که مدتی پیش به ترکیه و سپس به لندن رفت تا با دنیا جهانبخت شاخ مشهور اینستاگرامی ازدواج کند، دنیا جهانبخت را ترک و به ایران بازگشت. حالا محصول رابطه آنها یک بچه است که مهراد می گوید مال من نیست . البته دنیا جهانبخت می گوید که آزمایش های دی ان ای این بچه را دارد که پدر او مهراد است.

حرکت چندش دنیا جهانبخت و تحقیر مردم + فیلم20

زندگی پر حاشیه دنیا جهانبخت تمامی ندارد

دنیا جهانبخت حتی مادر شدنش را هم پر حاشیه تدارک دیده تا بیشترین فالوور را به جیب بزند : از وقتی که مهراد جم دنیا جهانبخت را ترک کرده او در پی اثبات همه چیز به مردم است، از اینکه پدر بچه مهراد جم است گرفته تا اینکه در این رابطه او چیزی برای مهراد کم نذاشته و خودش بی لیاقت بوده است. (بچه که می گوییم جنینی است که چند سال است دنیا جهانبخت آن را باردار بوده و هنوز به دنیا نیامده ) بعد از جدایی دنیا و مهراد و بازگشت مهراد به ایران، دنیا برای اثبات اینکه رابطه نامشروع نداشته است و آنچه با مهراد جم تجربه کرده قانونی بوده ویدیو عقد رسمی خود را منتشر کرد. دنیا جهانبخت و مهراد جم در کنار یکدیگر منتظر به دنیا آمدن بچه ای بودن که هنوز به دنیا نیامده بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام داشت ! دنیا جهانبخت چند روز است که ظاهرا دومین شکست عشقی سنگین خود در چند سال گذشته را پشت سر می گذارد (آنچه عمومی شده است). بعد از حاشیه های دنیا جهانبخت با ساسی مانکن و بعد از میلیاردرهای عربی دنیا مدتی با امیر تتلو رابطه داشت و فیلم های از رابطه خود در سطح اینستاگرام منتشر کرد که هنوز هم دست به دست می شود. در واقع رابطه ی مهراد جم و دنیا جهانبخت اینگونه نبود که مهراد جم بتواند به سادگی گذشته دنیا را فراموش کند چرا که فیلم های گذشته دنیا (همان فیلم هایی که با آن توانسته ده میلیون فالوور جمع آوری کند) در سطح اینترنت منتشر می شود.