دنیا جهانبخت

عکس عجیب دنیا جهانبخت در بوشهر + عکس

06:00 - 1400/08/29
دنیا جهانبخت همیشه دنبال حاشیه است ، دنیا جهانبخت به دنبال حاشیه می گردد. از عاشقی دنیا جهانبخت نسبت به ساسی مانکن شروع شد تا ازدواج دنیا جهانبخت با مهراد جم خواننده ایرانی. این روزها هم که مهراد جم از دنیا جهانبخت جدا شده است.

دنیا جهانبخت همیشه دنبال حاشیه است !

عکس عجیب دنیا جهانبخت در بوشهر + عکس6

حواشی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت به دنبال حاشیه می گردد. از عاشقی دنیا جهانبخت نسبت به ساسی مانکن شروع شد تا ازدواج دنیا جهانبخت با مهراد جم خواننده ایرانی. این روزها هم که مهراد جم از دنیا جهانبخت جدا شده است همچنان حواشی ادامه دارد. دنیا جهانبخت اخیرا فیلمی از اهدای لباس هایش به مردم منتشر کرد.

دنیا جهانبخت اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر کرد که در آن تبلیغی از دعا نویس را می کند و از کامنت و رضایت مردم درباره این دعا نویس صحبت می کند .

دنیا جهانبخت این شایعات را برای کسب درآمد منتشر می کند تا پول بیشتری را بدست آورد. او با انتشار این پست نوشت: سیده خانم معرف حضور همه ی عزیزا هست ، کارشون رو واقعا تایید میکنم ،فقط دوستان صبور باشید تا از ایشون پاسخ دریافت کنید.

دنیا جهانبخت درگیر اثبات همه چیز

از وقتی که مهراد جم دنیا جهانبخت را ترک کرده او در پی اثبات همه چیز به مردم است، از اینکه پدر بچه مهراد جم است گرفته تا اینکه در این رابطه او چیزی برای مهراد کم نذاشته و خودش بی لیاقت بوده است.

(بچه که می گوییم جنینی است که چند سال است دنیا جهانبخت آن را باردار بوده و هنوز به دنیا نیامده ) بعد از جدایی دنیا و مهراد و بازگشت مهراد به ایران، دنیا برای اثبات اینکه رابطه نامشروع نداشته است و آنچه با مهراد جم تجربه کرده قانونی بوده ویدیو عقد رسمی خود را منتشر کرد.

دنیا جهانبخت و مهراد جم در کنار یکدیگر منتظر به دنیا آمدن بچه ای بودن که هنوز به دنیا نیامده بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام داشت !

حاشیه های دنیا جهانبخت با ساسی مانکن

دنیا جهانبخت چند روز است که ظاهرا دومین شکست عشقی سنگین خود در چند سال گذشته را پشت سر می گذارد (آنچه عمومی شده است).

بعد از حاشیه های دنیا جهانبخت با ساسی مانکن و بعد از میلیاردرهای عربی دنیا مدتی با امیر تتلو رابطه داشت و فیلم های از رابطه خود در سطح اینستاگرام منتشر کرد که هنوز هم دست به دست می شود.

در واقع رابطه ی مهراد جم و دنیا جهانبخت اینگونه نبود که مهراد جم بتواند به سادگی گذشته دنیا را فراموش کند چرا که فیلم های گذشته دنیا (همان فیلم هایی که با آن توانسته ده میلیون فالوور جمع آوری کند) در سطح اینترنت منتشر می شود.