شقایق دهقان

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس

14:48 - 1400/08/27
از 1 یا 2 سال پیش ویدیوهایی در یوتیوب بارگذاری شد که محتوای افشاگرانه درمورد برخی مسئولان، خبرنگاران و هنرمندان داشت. این کانال یوتیوبی آرام آرام مشهور شد و با نشانه رفتن مافیای موسیقی در داخل کشور به شهرت رسید.

امین فردین کیست؟

از 1 یا 2 سال پیش ویدیوهایی در یوتیوب بارگذاری شد که محتوای افشاگرانه درمورد برخی مسئولان، خبرنگاران و هنرمندان داشت. این کانال یوتیوبی آرام آرام مشهور شد و با نشانه رفتن مافیای موسیقی در داخل کشور به شهرت رسید و فعالیت های خود را گسترش داد. نام مدیر این کانال امین فردین است که در خارج از کشور زندگی می کند.

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس3

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس20

امین فردین متولد سال 1370 و شهریور ماهی است. او زاده اهواز و اصالتا کردتبار می باشد، او در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کرده و به گفته خودش اکنون یک شرکت برنامه نویسی در خارج از کشور دارد. به عنوان خبرنگار کار خودش را در ایران شروع می کند و در کرمانشاه مشغول به کار بوده است.

محل زندگی امین فردین

در بین سال های 2015 تا 2018 بحران مهاجرت به نقطه اوج خود رسید، در همین سال ها کشور آلمان مرزهای خود به روی مهاجران را باز کرد، امین فردین هم با این موج مهاجران به کشور آلمان نقل مکان کرده و پس از دریافت اقامت فعالیت های خود در زمینه افشاگری را شروع کرد.

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس11

محل زندگی او به طور مشخص معلوم نیست، اما آن چیزی که در تیزر ویدیوهای او دیده می شود یک گاراژ است که به استودیوی کوچکی تبدیل شده، امین فردین در آلمان زندگی می کند اما اطلاعاتی درمورد این که او در کدام شهر سکونت دارد در دسترس نمی باشد.

امین فردین چه کاره است؟

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس17

او خود را یک پاپاراتزی معرفی کرده، اما فعالیت های او غیر مستقیم است. او اطلاعاتی را منتشر می کند که از جانب اشخاص دیگر بدست آورده، مثلا: فیلم ها و اطلاعاتی که درمورد آقای نجفی منتشر کرده بود را از جانب همکار قدیمی اش مرحومه میترا استاد دریافت کرده بود، آنها در کرمانشاه باهم همکاری می کردند و خانم استاد یک پرستوی مخبر بوده است.

ازدواج و همسر امین فردین

او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

نبرد سلبریتی ها در کانال پشت پرده

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس0

در حال حاضر کانال پشت پرده صحنه نبرد سلبریتی ها است، وقتی برخی از آنها با هم مشکل پیدا می کنند اقدام به ارسال اطلاعات محرمانه از زندگی خصوصی یکدیگر به این کانال می کنند. هنرمندان زیادی در داخل کشور از افشای اطلاعات محرمانه درمورد زندگی خصوصی شان در این کانال اظهار تاسف کرده اند.

طرفداری امین فردین از محسن لرستانی

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس1

امین فردین با انتشار یک ویدیو در هنگام دستگیری محسن لرستانی (به جرم روابط غیر اخلاقی) همه جانبه از او دفاع کرد، آقای فردین در این ویدیو سعی در توجیه اقدامات غیر قانونی و اخلاقی محسن لرستانی داشت.

طرفداری امین فردین از حسن آقامیری و امیر تتلو

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس19

او در ویدیوهای زیادی از حسن آقامیری روحانی تلگرامی خلع لباس شده (به جرم نشر اکاذیب و عوام فریبی) و امیر تتلو خواننده جنجالی دفاع کرده است. او همچنین در 2 ویدیو دیگر به طور زنده با آنها صحبت کرده و اقدام به افشاگری بر علیه برخی چهره های مشهور داخل کشور کرده اند. هنوز مشخص نیست که چرا امین فردین بر علیه این 2 چهره جنجالی افشاگری نکرده است.

پیج اصلی اینستاگرام امین فردین

علت طلاق شقایق دهقان و همسرش از زبان امین فردین + عکس14

امین فردین صفحات اینستاگرامی زیادی دارد که مهم ترین آنها صفحه: aminfardinmedia@ می باشد. پیج های اینستاگرامی او به دلیل شکایات گسترده مدام در حال تعویض هستند. اگر می خواهید جزو دنبال کنندگان او باشید به صفحه اشاره شده مراجعه کنید.