خوش گذرونی شوکه کننده نسرین مقانلو در خاک آمریکا ؟ + فیلم

12:40 - 1400/08/26
نسرین مقانلو بازیگر معروف و جذاب ایرانی است که تصویری با اُباهت و البته موهایی باز از خود منتشر کرد.
خوش-گذرونی-شوکه-کننده-نسرین-

خوش گذرونی شوکه کننده نسرین مقانلو در خاک آمریکا ؟ + فیلم11

نسرین مقانلو بازیگر مطرح و با سابقه ایرانی است که خیلی هم طرفدار دارد. نسرین مقانلو از بازیگران فعال در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام می باشد که بالای 5 میلیون فالوور نسرین مقانلو را دارند. نسرین مقانلو متولد دهه چهل است اما همچنان جذابیت و زیبایی و البته انرژی خود را دارد. نسرین مقانلو دارای صدایی خش دار است که او را از دیگر خانم های بازیگر متمایز کرده است.

خوش گذرونی شوکه کننده نسرین مقانلو در خاک آمریکا ؟ + فیلم5

نسرین مقانلو پست و استوری های زیادی از خود منتشر می کند و اگر بخواهیم به یکی از زیبا ترین عکس های وی اشاره کنیم تصویریست که در ادامه مشاهده می کنید. ناگفته نماند نسرین خانم در 99 درصد عکس هایش با موهای باز هستند که معلوم است این نوع آرایش مو را بسیار دوست دارند، البته مشخص است که ایشون همانند بسیاری از بازیگران اعتقادی به حجاب ندارند و تنها برای اینکه هنرمند هستند و ممنوع الکار نشوند شالی بر روی سر می اندازند.

ناگفته نماند این هنرمند عزیز سال ها در آمریکا به همراه همسر و فرزندانشان زندگی می کردند و برای بازی در فیلم و سریال مدتی به ایران می آمدند و دوباره به آمریکا برمی گشتند.

خوش گذرونی شوکه کننده نسرین مقانلو در خاک آمریکا ؟ + فیلم9

تا اینکه به گفته خود ده سال پیش از همسرشان خواستند تا برای همیشه به ایران بیایند و خانم بازیگر به راحتی و بدون دغدغه و استرس به شغل و علاقه خود ادامه دهند.

نسرین مقانلو: مردم دنیا مارو به چشم گشنه می بینند

اما مدتی پیش نسرین مقانلو صحبت هایی کرده بود که باعث انتقاد هایی از سوی کاربران نسبت به خود شد.

وی می گوید دوست ندارد مردم دنیا ایرانیان را گرسنه فرض کنند و گرانی و سختی برای ما بازیگران هم هست و شرایط وخیم برای همه ماست.

خوش گذرونی شوکه کننده نسرین مقانلو در خاک آمریکا ؟ + فیلم6