امین فردین

مهراد جم رسوا شد +عکس

18:57 - 1400/08/25
دنیا جهانبخت در 30 آبان سال 1368 در تهران متولد شد. دنیا جهانبخت چهره جنجالی و نامتعارف اینستاگرام است. دنیا جهانبخت فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از فتومدلینگ شروع کرد سپس مدتی در ترکیه بود

دنیا جهانبخت در 30 آبان سال 1368 در تهران متولد شد. دنیا جهانبخت چهره جنجالی و نامتعارف اینستاگرام است. دنیا جهانبخت فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از فتومدلینگ شروع کرد سپس مدتی در ترکیه بود و حالا در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. دنیا جهانبخت با نام اصلی «زهرا» در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است ، پدر دنیا جهانبخت مجید جهانبخت فوت کرده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.

عکس خانواده دنیا جهانبخت در یک قاب

مهراد جم رسوا شد +عکس14

مهراد جم رسوا شد +عکس1

مهراد جم رسوا شد +عکس0

اولین عکس از چهره باز پسر دنیا جهانبخت

پدر این پسر مهراد جم خواننده مشهور پاپ است که مدتی است آنها را رها کرده و به ایران برگشته است و همین اقدام او باعث ایجاد جنجال های زیادی شده است. دنیا جهانبخت در این مدت بر سر حامله بودنش حاشیه های زیادی ایجاد کرده بود و خیلی از مردم می گفتند که او دروغ می گوید که باردار است و به همین دلیل بارها اثبات کرد که پسر مهراد جم را باردار است.

مهراد جم رسوا شد +عکس5

مهراد جم رسوا شد +عکس0

مهراد جم رسوا شد +عکس5

مهراد جم رسوا شد +عکس10

مهراد جم رسوا شد +عکس16

مهراد جم رسوا شد +عکس16

زایمان لاکچری دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت یک زایمان لاکچری را تجربه کرده است و ماه ها برای آن برنامه ریزی کرده بود که البته برنامه ریزی او برای سی آبان شکست خورد و مجبور شد دیروز به بیمارستان برود و آرتام را به دنیا بیاورد. بدون شک دنیا جهانبخت مادر بدی است ! این را از این جهت می گوییم که سلامتی این نوزاد برایش اصلا اهمیت ندارد و شب تا صب به دنبال کسب درآمد از بارداری خودش است. پیج اینستاگرامی برای پسرش تاسیس کرده و بدون اینکه استراحت کند همیشه به فکر برنامه جدید است. تازه این را هم بگوییم که دنیا جهانبخت برای اینکه اندامش زیاد بهم نریزد (کسب درامد اصلیش از اندامش است) خیلی از چیزهایی که زنان باردار دوست دارند بخورد و می خورند را نمی خورد و می خواهد چاق نشود. به جای آن از مکمل ها ودارو برای تغذیه نوزاد استفاده می کند به جای اینکه طبیعی رفتار کند ! برای زایمان هم می خواهد نوزاد را زودتر از موعد و صرفا برای یک روز بودن تولد او و نوزادش به دنیا بیاورد که کاری بسیار خطرناک است (برای سلامت نوزاد)

مهراد جم رسوا شد +عکس20

مادر دنیا جهانبخت جایگزین مهراد جم

به دلیل اینکه مهراد جم دنیا را ترک کرده است در بیمارستان مادر دنیا در کنار او بود و کارهای همسرش را انجام می داد. دنیا جهانبخت می توانسته دو نفر را انتخاب کند که به عنوان همراه به داخل بیمارستان بروند و او مادر و یک فیلمبردار را انتخاب کرده که لحظات زایمان انیشتن آینده دنیا را به تصویر بکشد ! دنیا جهانبخت همچنین می گوید که هیچکس حق عکسبرداری و فیلمبرداری از فرزندش ندارد و می خواهد بخشی از هزینه های زایمان را در کانال یوتیوب خودش دربیاورد.

مهراد جم رسوا شد +عکس1

بعد از جدایی دنیا و مهراد و بازگشت مهراد به ایران، دنیا برای اثبات اینکه رابطه نامشروع نداشته است و آنچه با مهراد جم تجربه کرده قانونی بوده ویدیو عقد رسمی خود را منتشر کرد. دنیا جهانبخت و مهراد جم در کنار یکدیگر منتظر به دنیا آمدن بچه ای بودن که هنوز به دنیا نیامده بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام داشت ! دنیا جهانبخت چند روز است که ظاهرا دومین شکست عشقی سنگین خود در چند سال گذشته را پشت سر می گذارد (آنچه عمومی شده است).

مهراد جم رسوا شد +عکس18

سناریوهای عشقی

با بررسی ارتباطات دنیا جهانبخت در چند سال گذشته کاملا مشخص است این نوع روابط طبق یک سناریو قبلی نوشته شده پیش می رود. هدف ها جزء کشاندن مردم به پیج این دختر حاشیه ساز و تبلیغات گسترده سایت های شرط بندی نبوده و نیست و جریان بزرگی بنام مافیا از وی حمایت می کند.

مهراد جم رسوا شد +عکس1

رونمایی مهراد جم از پدر و مادرش

مهراد جم با انتشار عکسی از پدر و مادرش نوشت:عشق های زندگی من

مهراد جم رسوا شد +عکس20افشاگری محسن افشانی درباره رابطه دنیاجهانبخت و مهراد جم

محسن افشانی می گوید: دنیا جهانبخت همین الان بدبخته و هیچی از خودش ندارد. دنیا آمد ، مهراد جم بنده خدا را اغوا کرد که پاشو بیا و با من تو ارتباط باش ، من خودم اسپانسر آلبومت می شم ، آهنگاتو با من بده بیرون ، پول خوبی هم در میاری ، نمی خواد سایت تبلیغ کنی ، همین که کنار من باشی سایتت تبلیغ هست. اتفاقا دنیا مفت بری کرد از مهراد جم ، این خانوم یه زمانی از اون آقایونی که ساپورتش می کردند پول خوبی درآورد و در بهترین جای دبی ، خانه داشت.

مهراد جم رسوا شد +عکس16

طلاق جنجالی دنیا جهانبخت از مهراد جم

از قرار معلوم رابطه‌ی دنیا جهانبخت و مهراد جم هم به پایان خود رسیده است و البته نتیجه‌ی این ازدواج یک بچه است که احتمالا هرگز رنگ پدر را نخواهد دید، چرا که مهراد جم، یعنی پدر بچه، به ایران بازگشته و قصد ادامه فعالیت‌هایش به عنوان خواننده را در ایران دارد. و البته دنیا جهانبخت همچنان در انگلیس خواهد ماند و بچه را با همراهی مادرش تر و خشک خواهد کرد.

مهراد جم رسوا شد +عکس10

جهانبخت دلیل جدایی جم و خودش را در یک استوری علاقه‌ی جم برای بازگشت به ایران و ادامه‌ی فعالیت‌هایش به عنوان خواننده بیان کرده بود. بر خلاف صفحه‌ی اینستاگرام جهانبخت، در صفحه‌ی مهراد جم نشانه‌ای از بچه و یا حتی مادر بچه دیده نمی‌شود. دنیا جهانبخت در یکی از استوری‌هایش نوشته بود که مادر جم به او گفته که خودش بچه است و نخواهد نتوانست از پس داشتن یک بچه بربیاید. و حالا جدیدترین پست مهراد جم او را در حال بازی کامپیوتری نشان می‌دهد.