ماجرای مهاجرت علی دایی + عکس

10:45 - 1400/08/24
علی دایی کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی گفت: اجازه بدهید همین جا یک حقیقت تلخ را بگویم ...
ماجرای-مهاجرت-علی-دایی--u;s-

ماجرای مهاجرت علی دایی + عکس8

    علی دایی فوتبالیست معروف از همسر اولش یک دختر به نام دنیز دارد. علی دایی تا کنون دو بار ازدواج کرده است. دختر اول علی دایی در ایران زندگی نمی کند و به حرفه رقص به طور جدی می پردازد. علی دایی این روزها درباره زندگیش گفته که باید مرفه باشد. شایعاتی درباره منزل میلیاردی علی دایی پخش شده است.

    علی دایی در گفت‌وگو با خبرورزشی در واکنش به این موضوع که خیلی‌ها شما را شناسنامه فوتبال ایران می‌دانند. این عنوان برای شما هم خوشایند است و هم مسئولیت آور گفت: لطف دارید؛ اما زواقعا مسئولیت کمرم را خم می‌کند چون همیشه خودم را در برابر مردم کشورم مسئول دانسته‌ام. من مردم کشورم را دوست دارم و حاضر نیستم جای دیگری بروم چون از نظر من لیاقت می‌خواهد که کنار این مردم باشی. اما اجازه بدهید همین جا یک حقیقت تلخ را بگویم. در خیلی از کشورها عزت و احترامی که مدیرانش برای من قائل شدند را در ایران ندیدم اما ماندم چون مردم ایران برای من مهم هستند.

    علی دایی اضافه کرد: فوتبال وسیله‌ای شد برای اینکه مردم مرا بشناسند و از این بابت خوشحالم؛ اما همیشه از خدا خواسته‌ام راهی جلوی پایم بگذارد که مردم مرا نه به عنوان یک فوتبالیست که به دلیل کارهای اجتماعی‌ام دوست داشته باشند.

    علی دایی افزود: عشقی که بین من و مردم ایران ایجاد شده را دوست دارم و حاضر نیستم با هیچ چیز دیگری معاوضه‌اش کنم. دوران فوتبال تمام می‌شود. جام‌ها اشیایی است که تو را به دل تاریخ می‌برد؛ اما کارهای اجتماعی، حال تو را برای چند هفته خوب می‌کند. من این حال خوب را می‌خواهم.