سارا و نیکا

آبروریزی جدید سارا و نیکا ؟ + عکس جدید

22:25 - 1400/08/22
سارا و نیکا خواهران دوقلوی سریال پایتخت هستند. سارا و نیکا از سنین خیلی پایین ایفای نقش کردند و خیلی زود به شهرت رسیدند. سارا و نیکا در سوئد ساکن هستند. پدر سارا و نیکا فوتبالیست بوده است. سارا و نیکا حواشی زیادی در فضای مجازی دارند.

سارا و نیکا خواهران دوقلوی سریال پایتخت هستند. سارا و نیکا از سنین خیلی پایین ایفای نقش کردند و خیلی زود به شهرت رسیدند. سارا و نیکا در سوئد ساکن هستند. پدر سارا و نیکا فوتبالیست بوده است. سارا و نیکا حواشی زیادی در فضای مجازی دارند.

آبروریزی جدید سارا و نیکا ؟ + عکس جدید13

حاشیه جدید سارا و نیکا در فضای مجازی

سارا عکسی از سیلی زدن به نیکا در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

این حرکت سارا و نیکا در شبکه های اجتماعی بسیار جنجالی شد و واکنش های زیادی را به همراه داشت.

آبروریزی جدید سارا و نیکا ؟ + عکس جدید9

عکس جدیدی از سارا و نیکا در فضای مجازی منتشر شده است که حواشی زیادی داشته است. خالکوبی سارا و نیکا را در ادامه می‌بینید.

آبروریزی جدید سارا و نیکا ؟ + عکس جدید13

بیوگرافی سارا و نیکا

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یک سال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی می کنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگ‌تر است.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می‌کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده‌ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

آبروریزی جدید سارا و نیکا ؟ + عکس جدید10

نحوه ورود سارا و نیکا به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه‌نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند. سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه‌ها داشتند، همواره در پاسخ به این سوال که چقدر به بازیگری علاقه‌ دارند، پاسخ داده‌اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دوم، سوم و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

آبروریزی جدید سارا و نیکا ؟ + عکس جدید20

خانواده و مهاجرت سارا و نیکا

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و به خاطر حادثه‌ای که در فوتبال برایشان پیش آمد، دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا این خواهران دوقلو در این کشور به تحصیلات خود ادامه دهند.

حذف سارا و نیکا ساخت «پایتخت ۷» را علنی کرد. انتشار خبر حذف ۲ بازیگر نوجوان در فصل جدید از سریال «پایتخت»، تاییدی می‌تواند باشد بر ساخته شدن این مجموعه برای نوروز ۱۴۰۰. ضمن اینکه اعلام حذف شخصیت‌های سارا و نیکا، در ساعت های اخیر با واکنش برخی از بازیگران اصلی این مجموعه همراه شده است.

آبروریزی جدید سارا و نیکا ؟ + عکس جدید9

ماجرای عکس‌های جنجالی سارا و نیکا

سارا و نیکا 2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آنها باید با توجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آنها حضور یافته‌اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین‌هایشان شکار شوند.

یکی از موارد مشابه سارا و نیکا که در آن یک سلبریتی ایرانی به دردسر بزرگی افتاد تا جایی که از دنیای هنر به حاشیه کشانده شد، آزاده نامداری بود. او در سفر به سوئیس به همراه همسر و فرزندش و برای آن چه که خود عنوان داشت باد شدید روسری‌اش را برده بود.

آبروریزی جدید سارا و نیکا ؟ + عکس جدید1