شقایق دهقان

شباهت وحشتناک زن اسپانیایی به شقایق دهقان / فیلم

20:17 - 1400/08/22
شقایق دهقان بازیگر جوان سینمای ایران است که چند سالی است از همسرش مهراب قاسم خانی جدا شده است. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن شباهت شقایق دهقان به یک زن خارجی را نشان می دهد

شقایق دهقان بازیگر جوان سینمای ایران است که چند سالی است از همسرش مهراب قاسم خانی جدا شده است. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن شباهت شقایق دهقان به یک زن خارجی را نشان می دهد

شباهت شقایق دهقان به زن خارجی

تصاویری از شباهت شقایق دهقان به زن اسپانیایی که در حال تبلیغ چکمه است در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by parsiwod (@parsiwod)

بد نیست درباره شقایق دهقان بیشتر بدانید

شقایق دهقان ۴ اسفند ۱۳۵۷ در گیسن آلمان متولد شد و سه ماه بعد هم‌زمان ,با اتمام تحصیلات پدرش به همراه خانواده به ایران بازگشت.مدت ۶ سال به‌دلیل کار پدرش در نکا ساکن شدند و سپس به تهران آمدند.

شباهت وحشتناک زن اسپانیایی به شقایق دهقان / فیلم11

بازیگر معروف

وی کارهای هنری را در سن ۱۸ سالگی آغاز کرد؛ زمانی که برای گذراندن اوقات فراغت در یکی از کلاس‌های عروسک‌گردانی فرهنگ سرای امیرکبیر ثبت نام کرده بود (تابستان ۱۳۷۴). دو سال بعد، هم‌زمان با امتحانات نهایی سال چهارم دبیرستان از طرف معلمی که در آن کلاس با او آشنا شده بود به یک گروه تئاتر عروسکی که برای جشنواره عروسکی آماده می‌شدند معرفی شد و آغاز به کار کرد.

شباهت وحشتناک زن اسپانیایی به شقایق دهقان / فیلم13

شقایق دهقان

به بهانه شباهت شقایق دهقان و یک زن خارجی درباره او بیشتر صحبت می کنیم. سپس از طریق یکی از همکارهایش به گلچهره سجادیه معرفی شد و با همکاری با گروه او اجرای یک نمایش جدی را تجربه کرد. در همین زمان کار نوشتن برای برنامه کودک را هم انجام می‌داد. پس از آن به پیشنهاد یکی از کارگردان‌های گروه کودک تلویزیون در مجموعه تلویزیونی او بازی کرد و بدین ترتیب کارش را در تلویزیون با فعالیت در گروه کودک آغاز کرد و به قول خودش «عضو جدایی‌ناپذیر خانوادهٔ تلویزیونی‌ها» شد.

شباهت وحشتناک زن اسپانیایی به شقایق دهقان / فیلم15

بازیگر جوان و خانواده اش

در این بین در دو کار سینمایی هم بازی کرد: زیر نور ماه و نقش کوتاهی در فیلم سیندرلا.در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعهٔ طنز پاورچین را پذیرفت ,و در پی آشنایی با مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و طراح صحنه این مجموعه،زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است.