عشق سابق خواننده معروف مردم را تهدید کرد + فیلم

18:32 - 1400/08/22
ویدیو منتشر شده از رامانا سیاحی دختری که به خاطر شباهتش به آنجلینا جولی به شهرت رسیده است را در زیر ببینید.ظاهرا بعد از اینکه خانم رامانا سیاحی درباره رابطه قدیمی خود و امیر تتلو افشاگری کرده است مردم و طرفداران تتلو به دایرکت او می روند و فحش می دهند که باعث شده ویدیو بالا را منتشر کند.

ویدیو منتشر شده از رامانا سیاحی دختری که به خاطر شباهتش به آنجلینا جولی به شهرت رسیده است را در زیر ببینید.

ظاهرا بعد از اینکه خانم رامانا سیاحی درباره رابطه قدیمی خود و امیر تتلو افشاگری کرده است مردم و طرفداران تتلو به دایرکت او می روند و فحش می دهند که باعث شده ویدیو بالا را منتشر کند. البته هروقت صحبت از امیر تتلو می شود همیشه پای فحش کشی و فحاشی کاربرانی در میان است که کاسه از آش داغ تر می شوند.

عشق سابق خواننده معروف مردم را تهدید کرد + فیلم8

برگ برنده های رامانا سیاحی بدل آنجلینا جولی

خانم رامانا سیاحی از دو روش در حال کسب شهرت است. اول با حاشیه هایی که درباره او و امیر تتلو به وجود آمده و دوم به دلیل شباهتش به خانم آنجلینا جولی هنرپیشه مشهور خارجی و خب تا به امروز هم فالوورهای اینستاگرامش رشد خیلی خوبی داشته اند که بیشتر به دلیل شباهتش به آنجلینا جولی است. خودش بلاگر معمولی است و بیشتر به تبلیغات هتل ها و مکان های گردشگری می پردازد. جالب است بدانید که نام اصلی او سمیه سیاحی است و می گوید برای اینکه بتواند در خارج از کشور فعالیت مدلینگ انجام دهد این نام را انتخاب کرده است. دانش آموخته رشته گرافیک می باشد، به دلیل شباهت طبیعی خود به آنجلینا جولی بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا کار مدلینگ می کند و تجربه بازیگری هم دارد. نام اصلی اش خدیجه سیاحی می باشد، اما بخاطر زندگی در فرانسه و حالا که ساکن کشور کانادا می باشد نام خارجی رامانا را برای خود انتخاب کرده است. پدران ما بد نبودند فقط بلد نبودند هنوز هم وقتى باهاش حرف میزنم راجع به جبهه و اون زمانها چنان با عشق حرف میزنه كه به نفس نفس میوفته انگار تو اون روزگاره هنوز ببخش پدرم كه برات ازون روزگار فقط یه تن پٌر از تاول و ریه داغون ویه اعصابِ خراب موند و هیچى به دست نیووردى جز اندوهى كه هنوز دلت میخواد اون روزا باشه تو باز برى بجنگى منو ببخش كه كوتاهى كردم و پیگیر پرونده هاى جانبازیت نشدم میدونم چه دردى میكشى ولى خوب عوضش خیلیا از جان بر كفى شما و دوستان غیورتان بببین چه بیشرمانه میتازند.