الناز شاکردوست

پیانو زدن الناز شاکردوست با تیپ خانگی + فیلم

17:43 - 1400/08/22
ویدیو متفاوت از الناز شاکردوست که در حال خوشگذرانی و پیانو زدن و تفریح و پرش از ارتفاع است را ببینید.الناز شاکردوست چند مدت پیش دچار یک حادثه جدی بدنی بر سر صحنه فیلمبرداری شده بود که بعد از چند ماه توانست دوباره به بازیگری برگردد و خیلی پر قدرت ادامه بدهد و جوایز بسیاری را کسب کند

ویدیو متفاوت از الناز شاکردوست که در حال خوشگذرانی و پیانو زدن و تفریح و پرش از ارتفاع است را ببینید.

الناز شاکردوست چند مدت پیش دچار یک حادثه جدی بدنی بر سر صحنه فیلمبرداری شده بود که بعد از چند ماه توانست دوباره به بازیگری برگردد و خیلی پر قدرت ادامه بدهد و جوایز بسیاری را کسب کند. چند فیلم اخیر الناز شاکردوست بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و جزو فیلم های تاپ ایران در جشنواره های جهانی است.

پیانو زدن الناز شاکردوست با تیپ خانگی + فیلم15

الناز شاکردوست : بچه پولدار بودم

بازیگر زنی که خیلی رک می گوید قبل از بازیگری وضع مالی خیلی خوبی داشته و بچه پولدار بوده است (پدرش برای او همه چیز خریده بود) : شاید برای شما جالب باشد که الناز شاکردوست از آن دسته بازیگرانی است که قبل از بازیگری هم وضع مادی خوبی داشته و به گفته خودش فقط به عشق بازیگری وارد سینما شده است نه برای کسب درآمد. این را می توان در رفتار خانم شاکردوست هم دید. او با اینکه شهرت زیادی دارد و محبوبیت قابل قبولی، نه در صفحه اینستاگرامش تبلیغات می کند و نه در تبلیغ ها و افتتاحیه های تجاری شرکت می کند و کلا در زمینه کسب درآمد از شهرتش کار خاصی نکرده است. او بیشتر در کارهای خیر شرکت می کند و یا از آنها در صفحه اینستاگرامش حمایت می کند و همچنین او یک خانه تقریبا ساده دارد و برعکس خیلی از بازیگران اهل فخر فروشی با اموال خود نیست.

پیانو زدن الناز شاکردوست با تیپ خانگی + فیلم13

محبوبیت خاص الناز شاکردوست در فضای مجازی

بازیگری که جزو محبوب ترین های اینستاگرام است : محبوبیت بسیار زیاد الناز شاکردوست در اینستاگرام در مقابل حاشیه های بسیار کم او (برخلاف بسیار از بازیگران زن ایرانی که هر روز حاشیه ای جدید دارند) را به چهره محبوب تبدیل کرده است - فالوور زیاد و حاشیه های کم : الناز شاکردوست یکی از کم حاشیه ترین بازیگران زن ایرانی است که چند میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و جالب است بدانید اصلا تبلیغ نمی کند و قید چند میلیارد پول را (بر خلاف دیگر بازیگران که از شهرت خود برای کسب درآمد از صفحه اینستاگرامشان بهره می برند) می زند و این نکته یکی از مهم ترین نکات جذابیت اوست. پدرش تاجر ابزار آلات صنعتی و مادرش خانم فاطمه محتشمی خانه دار می باشد ، یک برادر بزرگتر بنام علی و یک خواهر کوچک تر از خود بنام الیکا دارد. الناز شاکردوست هنوز ازدواج نکرده و مجرد است با این حال مدتی از علیرضا حقیقی دروازه بان سابقه پرسپولیس بعنوان همسرش نام می برند که صحت نداشت.