عکس جدید خواننده معروف + تصاویر

11:43 - 1400/08/19
امیر تتلو بعد از جدایی دنیا و مهراد با انتشار ویدیویی ضمن تمسخر به آن ها فحاشی کرد.
فحاشی-زشت-تتلو-مهراد-جم-دنیا-جهانبخت--تتلو-دنبال-انتقام؟--عکس-

عکس جدید خواننده معروف + تصاویر16

قماربازان که این روزها بیشترشان از ترکیه به لندن کوچ کرده اند بعد از پایان سناریو دنیا جهانبخت و مهراد جم و برای اینکه از تب و تاب نیوفتند و بتوانند همچنان فالوورهایشان را تشنه نگه دارند این بار سراغ تتلو رفتند و این خواننده پرحاشیه را وارد ماجرای جدایی دنیا و مهراد کردند.

ماجرا از این قرار است که امیر تتلو خواننده جنجالی خطاب به دنیا جهانبخت که این روزها برای رفتن مهراد جم و تنها شدنش گریه می کند ویدیویی منتشر کرد.

تتلو در این ویدیو صدایی از خودش منتشر کرده که گریه کردن دنیا جهانبخت را مسخره می کند و به مهراد جم و بچه اش که دنیا ادعا می کند پدر او مهراد است فحاشی می کند.

دنیا همچنان در غم فراغ مهراد

ظاهرا دنیا جهانبخت به این زودی ها نمی تواند مهراد جم را فراموش کند! او با انتشار این آهنگ نوشت که حال خوبی ندارد و فقط خودش می داند که چه در دلش می گذرد !

مهراد جم واقعا به ایران برگشته؟

مهراد به صورت عمومی دیده نشده است و فقط چند عکس و استوری توسط خودش منتشر شده که گویا در تهران است. مهراد جم خواننده مشهور پاپ بعد از بازگشت به ایران فقط یک استوری در پل طبیعت منتشر کرد که ثابت کند ایران است و دیگر خبری از او نشده است.دنیا می گوید که از مهراد خبری ندارد و خانواده او هم وی را بلاک کرده اند. او خانواده مهراد جم را تهدید کرده که فکر نکنید من صاحب ندارم در ایران کس و کار دارم ، شما انسان نیستید وجدان ندارید که یک مادر باردار را اذیت می کنید و ...

عکس جدید خواننده معروف + تصاویر3