شاهرخ استخری پس انداز جوانان را مسخره کرد ؟+ فیلم

13:42 - 1400/07/26
ویدیویی که شاهرخ استخری در واکنش به پس انداز کردن پسران و دختران جوان برای زندگی آینده خود منتشر کرد.
شاهرخ-استخری-پس-انداز-جوانان-را-مسخره-کرد-؟-فیلم-

شاهرخ استخری پس انداز جوانان را مسخره کرد ؟+ فیلم7

شاهرخ استخری بازیگر مرد مشهور با انتشار یک توییت موزیکال و همراه با یک اهنگ به مسخره کردن پس اندازهای جوان ها برای زندگی امروزی پرداخت (منظور ناچیز بودن آنهاست)

شاهرخ استخری بر کاآفرین بودن خودش تاکید زیادی دارد و همیشه خودش را کارآفرین می داند تا بازیگر. او هرچند مدت یکبار هم جوان ها را نصیحت می کند که چگونه پولدار بشوند. در واقع همیشه می گوید که با خوابیدن و زحمت نکشیدن زیاد نمی توانید مثل او پولدار بشوید.

شاهرخ استخری پس انداز جوانان را مسخره کرد ؟+ فیلم12

افشاگری شاهرخ استخری بر علیه بازیگران

شاهرخ استخری می گوید دوست دارد برای پول خود زحمت بکشد و نمی خواهد مثل خیلی از بازیگران پول بادآورده به دست بیاورد. او منظورش از پول باد آورده را جشن ها و مهمانی ها و افتتاحیه هایی عنوان می کند که بازیگران با حضور در آن و سلام و علیک چند دقیقه ای رقم های بسیار بالایی کسب می کنند. او می گوید سالها پیش وقتی که با دلنوازان مشهور شده خیلی از جشن ها و برندها به او می گفتند که فقط چند دقیقه با مردم صحبت کن و فلانقدر (رقم بالا) بگیر پس بازیگران زیادی هستند که برای ثروت خود زحمتی نکشیده اند. شاهرخ استخری در کنار بازیگری به کار طلا و جواهرات هم مشغول است و در کنار آن به همراه همسرش مشغول بلاگری در اینستاگرام است.