دنیا جهانبخت: پسر من رکورد دار انگلیس میشود؟ +فیلم

16:11 - 1400/07/21
برنامه هایی که دنیا جهانبخت چهره جنجالی اینستاگرام برای تولد بچه ی مهراد جم که باردار است دارد را در این ویدیو ببینید.
دنیا-جهانبخت-پسر-من-باید-رکود-دارتر-نوه-های-ملکه-انگلیس-باشد؟-فیلم-

دنیا جهانبخت: پسر من رکورد دار انگلیس میشود؟ +فیلم 14

ظاهرا قرار است تولد بچه دنیا جهانبخت رکورد نوه دار شدن ملکه انگلیس را بزند و به یکی از با شکوه ترین تولدهای تاریخ بدل شود !

دنیا در لایو می گوید که تیم فیلمبرداری آماده کرده که روز تولد بچه را پوشش دهند و در بیمارستان حضور یابند و قرار است همه ی لحظات ثبت شود و یک تولد لاکچری رقم بخورد ! خدا میدونه مردم انگلیس با دیدنش فکر می کنند دنیا جهانبخت توی ایران مثلا ملکه ای چیزیه نمیدونن یه شال انداخته گردنش خودشو خفه کنه معروف شده.

دنیا جهانبخت: پسر من رکورد دار انگلیس میشود؟ +فیلم 9

پسر لاکچری دنیا جهانبخت و مهراد جم

با این تفاسیری که دنیا جهانبخت از برنامه های خود برای به دنیا آمدن پسرش دارد و آن یک میلیون فالووری که برای پیج اینستاگرامش جمع آوری کرده آماده باشید قراره همه زخمی بشیم از عکس ها و تصاویر لحظه ای از پسر مهراد جم و دنیا ! مهراد جم با تمام حاشیه هایش به ایران بازگشت ولی دنیا جهانبخت ماند و بچه ای که کسی پدر بودن آن را به گردن نمی گیرد ! بعد از جدایی دنیا و مهراد و بازگشت مهراد به ایران، دنیا برای اثبات اینکه رابطه نامشروع نداشته است و آنچه با مهراد جم تجربه کرده قانونی بوده ویدیو عقد رسمی خود را منتشر کرد. بعد از حاشیه های دنیا جهانبخت با ساسی مانکن و بعد از میلیاردرهای عربی دنیا مدتی با امیر تتلو رابطه داشت و فیلم های از رابطه خود در سطح اینستاگرام منتشر کرد که هنوز هم دست به دست می شود. در واقع رابطه ی مهراد جم و دنیا جهانبخت اینگونه نبود که مهراد جم بتواند به سادگی گذشته دنیا را فراموش کند چرا که فیلم های گذشته دنیا (همان فیلم هایی که با آن توانسته ده میلیون فالوور جمع آوری کند) در سطح اینترنت منتشر می شود.