همسر سن بالای مهدی قائدی

دستبند جدید و عجیب همسر مهدی قائدی ؟ + فیلم

13:54 - 1400/07/03
ویدئوی رونمایی ستاره معصومی همسر جنجالی مهدی قائدی از دستبند جدیدش که برای جلوگیری از چشم زخم مردم به زندگی شان خریده است را ببینید.
دستبند-جدید-عجیب-همسر-

دستبند جدید و عجیب همسر مهدی قائدی ؟ + فیلم1

همسر مهدی قائدی ستاره معصومی نام دارد. حرف و حدیث پیرامون اختلاف سنی همسر مهدی قائدی با همسر فوتبالیستش کم نبود. روحیه شاد همسر مهدی قائدی را می توان در اینستاگرام به وضوح دید. همسر مهدی قائدی ظاهرا از خودنمایی بدش نمی آید. برای مثال دستبندی که همسر مهدی قائدی خریده است را هم وی به نمایش گذاشت. اگر باور نمی کنید این فیلم را ببینید.

رونمایی همسر مهدی قائدی از دستبندش

ستاره معصومی از جدیدترین اقدامش برای جلوگیری از جشم زخم مردم به زندگی لاکچری شان در دبی از دستبند مخصوص خود رونمایی کرد.

بی حجابی همسر مهدی قائدی

ستاره معصومی همسر جوان مهدی قائدی امسال حاشیه های زیادی را به همراه خود داشت و بیشتر این حاشیه ها به دلیل دخالت او در مسائل مربوط به باشگاه بود. بعد از اینکه ستاره معصومی همسر مهدی قائدی تصاویری بی حجاب از خودش منتشر کرد، انتقاد ها و جنجال های زیادی به پا شد. عده ای به خاطر طرفداری از تیم استقلال و دوری حاشیه از این تیم او را نقد کردند و عده ای دیگر به او لقب تازه به دوران رسیده را دادند ! ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست ...

نقش ستاره معصومی در رفتن مهدی قائدی به امارات

افشاگری دیرهنگام مسئولان استقلال درباره دلیل رفتن مهدی به خارج از کشور سوژه رسانه ها شد : مسئولان استقلال می گویند ستاره معصومی نقش بسیار مهمی در رفتن مهدی قائدی از ایران داشته است. قایدی برخلاف آنچه که گفته می شد در استقلال می ماند و بعد از دیدار با الهلال ترانسفر می شود، اما زودتر از موعد راهی تیم الاهلی امارات شد تا اعتراض هواداران باشگاه نسبت به مدیریت باشگاه را در پی داشته باشد.

با این حال، شب گذشته ناصر فریادشیران، معاون باشگاه استقلال درباره داستان مهدی قایدی در تلویزیون صحبت کرد و البته اشاره ای هم به نقش همسر او در این ماجرا کرد. «انتقال مهدی قایدی اتفاق بسیار خوبی بود و گران ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.»