لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس

00:26 - 1400/07/03
سلبریتی های مشهور همیشه مورد توجه افراد بسیاری در جامعه بوده و دانستن جزئیاتی از زندگی این افراد همچون محل زندگی و تصاویر منزل آنها جذابیت دارد.

 لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس20

محمدرضا گلزار بازیگر خوش چهره ایرانی است . محمدرضا گلزار به تازگی در عرصه مجری و مدلینگ هم فعالیت می کند. محمدرضا گلزار در بین هوادارنش بسیار محبوبیت داشته و طرفداران زیادی محمدرضا گلزار را تحسین می کنند.به تازگی اطلاعاتی از محل زندگی محمدرضا گلزار منتشر شده است.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار هنرمند مشهور کشورمان که مدتی است در سمت اجرا فعالیت می کند در یک آپارتمان 118 متری در اقدسیه زندگی می کند. منزل مسکونی این هنرمند یکی از شیک ترین بناها در آن منطقه است.

دکوراسیون داخلی و نورپردازی حرفه ای آپارتمان محمدرضا گلزار، نشان دهنده سبک و سلیقه این هنرمند می باشد.

 لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس5

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون در منطقه قیطریه سکونت دارد. زیربنای آپارتمان این هنرمند بزرگ بوده و در چیدمان منزل خود از تلفیق سبک های مدرن و کلاسیک بهره برده است.

 لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس20

حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان علاوه بر هنر در رشته معماری نیز تحصیل کرده و در دکوراسیون منزل نیز سر رشته دارد. این هنرمند در یک منزل ویلایی واقع در الهیه زندگی می کند که استخر آن مشرف به کوه است.

 لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس0

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی بازیگر آرام و بی حاشیه سینما و تلویزیون در یک منزل ساده اما شیک زندگی می کند.

این بانوی هنرمند که بیشتر به پوشش لباسهای شیک و منحصربه فرد مشهور است در چیدمان منزل خود نیز این خصوصیت را لحاظ کرده و از دکوراسیون داخلی و نورپردازی به سبک مینیمالیسم پیروی می کند.

 لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس11

علی دایی

علی دایی بازیکن و مربی فوتبال، در یکی از خانه های مجلل محله نیاوران به متراژ بیش از 500 متر سکونت دارد که با بهترین مصالح و تجهیزات دنیا ساخته شده است.

علی دایی یکی از بازیکنان مطرح فوتبال کشورمان است که افتخارآفرینی های بسیاری در دوران فوتبال خود داشته و علاوه بر فوتبال در مشاغل گوناگونی سرمایه گذاری می کند. او یکی از سرمایه داران بزرگی است که این ساختمان یکی از منازل مسکونی او می باشد.

 لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس13

سحر ولدبیگی و نیما فلاح

سحر ولدبیگی و همسرش نیما فلاح که از سال 1382 زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند ترجیح به داشتن زندگی آرام و به دور از شلوغی های تهران داشته و سکونت در منطقه لواسانات را انتخاب نموده اند.

این زوج بازیگر، در اینستاگرام خود تصاویر متعددی از باغچه کوچک منزل خود را منتشر کرده و از طبیعت آن منطقه لذت می برند.

 لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس3

نیکی کریمی

نیکی کریمی بازیگر، تهیه کننده و مترجم است. این بانوی هنرمند که زندگی خود را به دور از حاشیه نگه می دارد در یکی از پست های اینستاگرامی، تصویری از منزل شخصی خود را در منطقه زعفرانیه منتشر کرد.

 لو رفتن آدرس و محل زندگی این چندسلبریتی و فوتبالیست معروف ایران + عکس6