این حرف دنیا جهانبخت به مهراد جم جگر مردم را سوزاند؟ + عکس

13:18 - 1400/06/31
واکنش جالب دنیا جهانبخت بلاگر اینستاگرام و همسر مهراد جم خواننده مشهور پاپ به درخواست مردم مبنی بر گریه نکردنش را در این ویدیو ببینید.
این-حرف-دنیا-جهانبخت-مهراد-جم-جگر-مردم-را-سوزاند؟--

این حرف دنیا جهانبخت به مهراد جم جگر مردم را سوزاند؟ + عکس1

این روزها دنیا جهانبخت شاخ معروف اینستاگرامی به دلیل شکست عشقی که از مهراد جم خواننده مشهور پاپ خورده حال خوبی ندارد.

دنیا جهانبخت که تا دیروز چپ و راست تعریف مادر مهراد جم را میداد حالا آنها را دشمن خود می داند. دنیا می گوید که از مهراد خبری ندارد و خانواده او هم وی را بلاک کرده اند. او خانواده مهراد جم را تهدید کرده که فکر نکنید من صاحب ندارم در ایران کس و کار دارم ، شما انسان نیستید وجدان ندارید که یک مادر باردار را اذیت می کنید و ...

این حرف دنیا جهانبخت به مهراد جم جگر مردم را سوزاند؟ + عکس5

آیا دنیا جهانبخت راست می گوید ؟

باتوجه به سابقه ای که دنیا جهانبخت دارد (راه اندازی نمایش کات کردن با ساسی مانکن که بعدا توسط وکیل همسر ساسی افشا شد که همه ی آن حاشیه ها نقشه بوده) مردم دیگر مثل گذشته حرف او را باور نمی کنند. دنیا جهانبخت چند روز است که ظاهرا دومین شکست عشقی سنگین خود در چند سال گذشته را پشت سر می گذارد (آنچه عمومی شده است). بعد از حاشیه های دنیا جهانبخت با ساسی مانکن و بعد از میلیاردرهای عربی دنیا مدتی با امیر تتلو رابطه داشت و فیلم های از رابطه خود در سطح اینستاگرام منتشر کرد که هنوز هم دست به دست می شود. در واقع رابطه ی مهراد جم و دنیا جهانبخت اینگونه نبود که مهراد جم بتواند به سادگی گذشته دنیا را فراموش کند چرا که فیلم های گذشته دنیا (همان فیلم هایی که با آن توانسته ده میلیون فالوور جمع آوری کند) در سطح اینترنت منتشر می شود.