خودشیفتگی و اعتماد به نفس بالای دنیا جهانبخت درباره بچه اش+عکس

13:06 - 1400/06/31
واکنش دنیا جهانبخت همسر مهراد جم به افرادی که می گویند بچه ای که باردار است شبیه ساسی مانکن می شود را در این ویدیو ببینید.

خودشیفتگی و اعتماد به نفس بالای دنیا جهانبخت درباره بچه اش+عکس5

دنیا جهانبخت شاخ مشهور اینستاگرامی که این روزها سوگوار رفتن مهراد جم از کنار خود است در واکنش به اینکه مردم می گفتند بچت شبیه ساسی مانکن یا امیر تتلو می شود پاسخ جالب و با اعتماد به نفسی داد که در زیر می توانید مشاهده نمایید.

مهراد جم خواننده مشهور پاپ بعد از بازگشت به ایران فقط یک استوری در پل طبیعت منتشر کرد که ثابت کند ایران است و دیگر خبری از او نشده است.دنیا می گوید که از مهراد خبری ندارد و خانواده او هم وی را بلاک کرده اند. او خانواده مهراد جم را تهدید کرده که فکر نکنید من صاحب ندارم در ایران کس و کار دارم ، شما انسان نیستید وجدان ندارید که یک مادر باردار را اذیت می کنید و ...

خودشیفتگی و اعتماد به نفس بالای دنیا جهانبخت درباره بچه اش+عکس8

بعد از جدایی دنیا و مهراد و بازگشت مهراد به ایران، دنیا برای اثبات اینکه رابطه نامشروع نداشته است و آنچه با مهراد جم تجربه کرده قانونی بوده ویدیو عقد رسمی خود را منتشر کرد. دنیا جهانبخت و مهراد جم در کنار یکدیگر منتظر به دنیا آمدن بچه ای بودن که هنوز به دنیا نیامده بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام داشت !

دنیا جهانبخت چند روز است که ظاهرا دومین شکست عشقی سنگین خود در چند سال گذشته را پشت سر می گذارد (آنچه عمومی شده است). بعد از حاشیه های دنیا جهانبخت با ساسی مانکن و بعد از میلیاردرهای عربی دنیا مدتی با امیر تتلو رابطه داشت و فیلم های از رابطه خود در سطح اینستاگرام منتشر کرد که هنوز هم دست به دست می شود. در واقع رابطه ی مهراد جم و دنیا جهانبخت اینگونه نبود که مهراد جم بتواند به سادگی گذشته دنیا را فراموش کند چرا که فیلم های گذشته دنیا (همان فیلم هایی که با آن توانسته ده میلیون فالوور جمع آوری کند) در سطح اینترنت منتشر می شود.