زخم زبان سحر قریشی به این بازیگران زن بی آرایش جنجال به پا کرد ؟ + فیلم

12:30 - 1400/06/31
ویدیو کنایه زدن سحر قریشی بازیگر زن مشهور و جنجالی به بازیگران زنی که آرایش نمی کنند و میکاپ ساده دارند.
توهین-کنایه-زدن-سحر-

زخم زبان سحر قریشی به این بازیگران زن بی آرایش جنجال به پا کرد ؟ + فیلم11

سحر قریشی بازیگر زن مشهور و جنجالی که با آرایش (میکاپ) بسیار غلیظ شناخته می شود بازیگران زنی که ساده هستند و آرایش نمی کنند را مسخره می کند.

سحر قریشی معمولا نقش هایی را در سینما و حتی تلویزیون بازی می کند که مربوط به دخترهایی با آرایش جیغ و جلف است و شاید همین نکته باعث شده که همکاران خانم او وی را مورد حمله و تسمخر قرار دهند که همانطور که می بینید او هم آنهایی را که آرایش ندارند و ظاهرشان ساده است را مورد تمسخر قرار می دهد تا جبران کرده باشد !

زخم زبان سحر قریشی به این بازیگران زن بی آرایش جنجال به پا کرد ؟ + فیلم20

عبادت کردن و نماز خواندن سحر قریشی : جالب است بدانید که سحر قریشی در یک مصاحبه گفته که برخلاف آنچه مردم فکر می کنند و به ظاهرم نمی آید اما من خیلی عبادت می کنم.

زخم زبان سحر قریشی به این بازیگران زن بی آرایش جنجال به پا کرد ؟ + فیلم17

فعالیت های سحر قریشی در اینستاگرام با وجود فالوورهای زیادش محدود به کارهای خیریه و شخصی است : سحر قریشی یکی از مشهورترین بازیگران زن ایرانی است که در اینستاگرامش نزدیک به 10 میلیون فالوور دارد ولی جالب است بدانید تقریبا جزو انگشت شمار های سینمای ایران که از اینستاگرام خود کسب درامد نمی کند و فقط تصاویر خود را منتشر می کند یا اینکه در کارهای خیر شرکت می کند و فالوورهای خودش را به شرکت در کارهای خیر تشویق می کند.