دعوا و فحاشی امیر تتلو : خطاب به مادرش هدفت چی بود ؟ + فیلم و عکس

11:59 - 1400/06/31
ویدیو واکنش جنجالی امیر تتلو خواننده مشهور مهاجرت کرده نسبت به انتقادها به فحاشی مادرش را ببینید.
علت-دعوا-فحاشی-امیر-تتلو-مادرش-فاش-شد-؟--

 دعوا و فحاشی امیر تتلو : خطاب به مادرش هدفت چی بود ؟ + فیلم و عکس16

برخی از هواداران امیر تتلو به او می گویند که مادرش برای بزرگ کردن او خیلی زحمت کشیده و نباید به او فحش بدهد، واکنش امیر تتلو به زحمت کشیدن مادرش برای بزرگ کردن او را ببینید :

امیر تتلو در یک ویدیو به مادرش فحاشی کرده بود و بعد از آن طرفداران او (برخی از آنها) از وی انتقاد کردند و گفتند تو که قبلا در مصاحبه هایت گفته ای که مادرت تو را با کار کردن در خانه مردم بزرگ کرده است نباید به مادرت بی احترامی کنی که در واکنش به این انتقادها صحبت های ویدیو بالا را منتشر کرد.

 دعوا و فحاشی امیر تتلو : خطاب به مادرش هدفت چی بود ؟ + فیلم و عکس10

مردم دو دسته هستند یا بیش از حد عاشق امیر تتلو هستند و رفتارش و یا فوق العاده از او متنفر هستند ! تتلو یک هنرمند است اما چون هنرش با رفتار های زشت و غیر اخلاقی قاطی شده، تضادی شدید میان هواداران و مخالفانش به وجود آمده است. تتلو سبکی جدید برای خود دارد چه در نوع زندگی و چه در سبک شعرهایش که گاهی این روش او باعث خراب کردن ذهن و راه طرفدارانش می شود.

 دعوا و فحاشی امیر تتلو : خطاب به مادرش هدفت چی بود ؟ + فیلم و عکس10

امیر تتلو سلطان دهه هفتادی ها و هشتادی ها

اگر به کامنت ها و پست های طرفداران امیر تتلو دقت کرده باشید او را سلطان خطاب می کنند. تتلو آنقدر از طرف این هواداران مورد حمایت قرار گرفته که خود را "سلطان" می داند و هر از گاهی هم نوشته هایی از گفته هایش استوری می گذارد و با "سخن سلطان" شروع می کند. او خود را چنان بالا برده که به طور مثال در گفته هایش ادعا دارد هر کسی که نتواند در کنسرتش حضور داشته باشد لایق نیست و حتما لیاقت این حضور را نداشته است. در ادامه نمونه ای از سخن سلطان را مشاهده می کنید!!!