فخر فروشی سام درخشانی از زندگی خود و توهین زشتش به مردم؟ + فیلم

10:58 - 1400/06/31
واکنش جنجالی سام درخشانی بازیگر مرد سینما و تلویزیون به گوشت نخریدن مردم در برابر زندگی لاکچری و لوکس سلبریتی ها را در این ویدیو ببینید.
فخر-فروشی-سام-درخشانی-زندگی-خود-توهین-زشتش-مردم؟--فیلم-

 فخر فروشی سام درخشانی از زندگی خود و توهین زشتش به مردم؟ + فیلم4

صحبت های جنجالی سام درخشانی در واکنش به انتقاد ها از فخر فروشی و سبک زندگی لاکچری بازیگران و سلبریتی ها در روزگاری که مردم حتی دیگر گوشت هم برای خوردن ندارند را ببینید.

سام درخشانی بازیگری ست که مصاحبه های جنجالی او مشهور است و اکثرا وقتی سلبریتی ها و بازیگران شبیه او را انتقاد کنی واقعا ناراحت می شود. از نظر سام درخشانی زندگی هنرمندان به خودشون مربوط است و مردم حق ندارند درباره پولدار بودن و تفریح کردن آنها نظر داشته باشند. می توان گفت به قول شقایق دلشاد دارندگی و برازندگی !

 فخر فروشی سام درخشانی از زندگی خود و توهین زشتش به مردم؟ + فیلم19

سام درخشانی مدتی قبل در یک مصاحبه عجیب و متفاوت گفته بود که مردم خانوادش را چشم می زنند و به همین دلیل است زیاد عکسی از خانواده منتشر نمی کند. سام درخشانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. سام درخشانی دارای دیپلم علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است. سام درخشانی در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت. سام درخشانی مدتی مجری مسابقه تلویزیونی ایران بود. سام درخشانی سال 94 با عسل امیرپور ازدواج کرد و دوتا بچه دارد.