گریه ریحانه پارسا برای برادرش + فیلم

19:25 - 1400/06/29
ویدیو گریه کردن ریحانه پارسا بازیگر کشف حجاب کرده و جنجالی تلویزیون برای برادرش را ببینید.

گریه ریحانه پارسا برای برادرش + فیلم14

ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی با انتشار ویدیو گریه کردنش از دلتنگی شدید برای برادرش که او را مدت هاست در آغوش نگرفته خبر داد.

ریحانه پارسا مدت زیادی است که از خانواده خود دور شده و ارتباط نزدیک با آنها ندارد و یک بار ادعا کرد که خانواده اش ممنوع الخروج هستند که بعدا توسط مسئولین تکذیب شد. التبه ریحانه پارسا خودش هنوز در ترکیه مکان مشخصی ندارد که بخواهد از خانواده خود هم حمایت کند !

گریه ریحانه پارسا برای برادرش + فیلم2

ریحانه پارسا چگونه کسب درآمد می کند

ریحانه پارسا با انتشار تصاویر لخت خود اقدام به جمع آوری فالوور می کند و اخیرا فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده و با انتشار ویدیوهای برهنه از این سرویس اشتراک ویدیو درآمد دلاری کسب می کند.

گریه ریحانه پارسا برای برادرش + فیلم13

مدتی قبل پیج اینستاگرام چند میلیونی او به دلایلی نامشخص از دسترس خارج شد و دوباره فعالیتش را از صفر آغاز کرد. ریحانه پارسا در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است.ریحانه پارسا دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است و کار هنری خود را از همان تئاتر هنرستان سوره آغاز کرد.او با بازی در سریال پدر در نقش دختری به نام لیلا در کنار سینا مهراد، لعیا زنگنه و مهدی سلطانی به شهرت رسید.