دنیا جهانبخت پدر اصلی بچه اش را لو داد ؟ + فیلم

18:49 - 1400/06/29
ویدیو واکنش دنیا جهانبخت به کاربرانی که می گویند بچه مال مهراد جم نیست و از شخص دیگری باردار هستی را ببینید.
دنیا-جهانبخت-پدر-اصلی-بچه-اش-را-لو-داد-؟-

دنیا جهانبخت پدر اصلی بچه اش را لو داد ؟ + فیلم14

دنیا جهانبخت شاخ جنجالی اینستاگرام و همسر مهراد جم خواننده مشهور پاپ نسبت به ادعای اینکه بچه ای که او باردار است مال مهراد جم نیست واکنش نشان داد و از مردم خواست به او تهمت نزنند.

مهراد جم همه عکس های مشترک خود با دنیا جهانبخت را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرده ولی دنیا عکس ها را پاک نکرده ولی این روزها حسابی در حال رخ نمایی از خود است. لازم به ذکر است که این دو همسر قانونی هم هستند.

دنیا جهانبخت پدر اصلی بچه اش را لو داد ؟ + فیلم2

دلیل جدا شدن مهراد جم و دنیا جهانبخت

تقریبا همه ی کاربران به این نکته اشاره می کنند که دلیل اصلی جدا شدن مهراد جم از دنیا جهانبخت رابطه هایی است که از گذشته پاشنه آشیل دنیا شده است : دنیا جهانبخت که چند سالی هم از مهراد بزرگتر بود گذشته عجیب و پرماجرایی داشت و با چندین نفر رابطه نامشروع داشت. دنیا با ساسی مانکن و بعد از میلیاردرهای عربی دنیا مدتی با امیر تتلو رابطه داشت و فیلم های از رابطه خود در سطح اینستاگرام منتشر کرد که هنوز هم دست به دست می شود. در واقع رابطه ی مهراد جم و دنیا جهانبخت اینگونه نبود که مهراد جم بتواند به سادگی گذشته دنیا را فراموش کند چرا که فیلم های گذشته دنیا (همان فیلم هایی که با آن توانسته ده میلیون فالوور جمع آوری کند) در سطح اینترنت منتشر می شود. برخی از رسانه ها و پیج های اینستاگرامی با انتشار ویدیوهایی از دنیا جهانبخت می گویند انتشار این ویدیو از گذشته دنیا جهانبخت باعث به وجود آمدن اختلاف میان مهراد و دنیا شده است.