بابای بچه دنیا جهانبخت کیست

دنیا جهانبخت : پدر اصلی هم بچه رو نمیخواد ! + فیلم

19:24 - 1400/06/28
ویدیو آه کشیدن دنیا جهانبخت و صحبت کردن با نوزادی که محصول مشترک با مهراد جم خواننده مشهور پاپ است که به ایران برگشته.
دنیا-جهانبخت--بیچاره-بچم-که-مثل-خودم-بابا-نداره---فیلم-

دنیا جهانبخت : پدر اصلی هم بچه رو نمیخواد ! + فیلم15

آه جانسوز دنیا جهانبخت خطاب به بچه ی مهراد جم که می گوید بیچاره بچم که بابا نداره (مثل خودش که بابا نداشته است) و در ادامه می گوید عیبی نداره منم بابا نداشتم هیچ مشکلی پیش نیومد در زندگی.

ادعای دنیا جهانبخت مبنی بر غیب شدن یکباره خانواده مهراد جم و جواب ندادن به او : دنیا می گوید که از مهراد خبری ندارد و خانواده او هم وی را بلاک کرده اند. او خانواده مهراد جم را تهدید کرده که فکر نکنید من صاحب ندارم در ایران کس و کار دارم ، شما انسان نیستید وجدان ندارید که یک مادر باردار را اذیت می کنید و ...

دنیا جهانبخت : پدر اصلی هم بچه رو نمیخواد ! + فیلم3

دنیا جهانبخت و مهراد جم در کنار یکدیگر منتظر به دنیا آمدن بچه ای بودن که هنوز به دنیا نیامده بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام داشت ! دنیا جهانبخت چند روز است که ظاهرا دومین شکست عشقی سنگین خود در چند سال گذشته را پشت سر می گذارد (آنچه عمومی شده است). بعد از حاشیه های دنیا جهانبخت با ساسی مانکن و بعد از میلیاردرهای عربی دنیا مدتی با امیر تتلو رابطه داشت و فیلم های از رابطه خود در سطح اینستاگرام منتشر کرد که هنوز هم دست به دست می شود.

در واقع رابطه ی مهراد جم و دنیا جهانبخت اینگونه نبود که مهراد جم بتواند به سادگی گذشته دنیا را فراموش کند چرا که فیلم های گذشته دنیا (همان فیلم هایی که با آن توانسته ده میلیون فالوور جمع آوری کند) در سطح اینترنت منتشر می شود.