آهنگ های مهرادجم/ رابطه دنیا جهانبخت با مهراد جم

نفرین دنیا جهانبخت از ته قلبش به مادر و خانواده مهرادجم ! + فیلم

17:40 - 1400/06/28
دنیا جهانبخت در پیامی خطاب به خانواده مهراد جم خواننده مشهور به شدت از آن‌ها انتقاد کرد.
نفرین-دنیا-جهانبخت-ته-

نفرین دنیا جهانبخت از ته قلبش به مادر و خانواده مهرادجم ! + فیلم0

دنیا جهانبخت یکی از شاخ های مبتذل اینستاگرام است. دنیا جهانبخت با مهراد جم از خوانندگان کشورمان ازدواج کرد. دنیا جهانبخت از مدت ها پیش عنوان داشته که در حال مادر شدن است البته خیلی ها این ادعا را دروغ می دانند و وسیله ای برای افزایش فالوورهای این دختر جنجالی عنوان کردند اما خود دنیا جهانبخت اصرار دارد باردار است. البته به تازگی دنیا جهانبخت و مهراد جم از هم طلاق گرفته اند.

به گزارش رکنا، دنیا جهانبخت پس از رفتن مهرادجم استوری های متعددی را در فضای مجازی منتشر کرد. او اخیرا فیلمی از مهرادجم که در آن او روی تخت کودکشان خوابیده است را گذاشت و خانواده او را نفرین کرد. افشاگری های زیادی نیز درباره مهرادجم و خانواده او داشت.

کاربران به این اتفاقات برای دنیا جهانبخت واکنش نشان دادند. کاربران فضای مجازی در حرف هایی کنایه آمیز به او گفتند همانطور که درباره رمالی تبلیغ میکنی و آن را به مردم پیشنهاد می کنی برای باز شدن گره های زندگی خودت هم از آن ها استفاده کن!

مهراد جم در دوران بارداری دنیا جهانبخت او را ترک کرد و دنیا جهانبخت از این ماجرا در شوک عمیقی فرو رفته است. البته خیلی از افراد فکر می کنند که این ماجرا برای جذب فالوور است.