دنیا جهانبخت شاخ اینستاگرام/ دنیا جهانبخت بعد طلاق از مهراد جم

عصبانیت دنیا جهانبخت برای گول خوردن مهراد توسط این مرد ! + فیلم

14:18 - 1400/06/28
ادعای دنیا جهانبخت شاخ معروف اینستاگرامی مبنی بر ارتباط مهراد جم با یک مرد و نقش او در بازگشت مهراد به ایران.
عصبانیت-ادعای-دنیا-جهانبخت-برای-گول-خوردن-مهراد-توسط-این-

عصبانیت دنیا جهانبخت برای گول خوردن مهراد توسط این مرد ! + فیلم8

دنیا جهانبخت شاخ اینستاگرامی که این روزها به دلیل جدایی از مهراد جم خواننده مشهور پاپ حال خوشی ندارد درباره یک حاجی که باعث برگشت مهراد به ایران شده است سخن گفت.

مهراد جم که مدتی پیش به ترکیه و سپس به لندن رفت تا با دنیا جهانبخت شاخ مشهور اینستاگرامی ازدواج کند، دنیا جهانبخت را ترک و به ایران بازگشت. حالا محصول رابطه آنها یک بچه است که مهراد می گوید مال من نیست . البته دنیا جهانبخت می گوید که آزمایش های دی ان ای این بچه را دارد که پدر او مهراد است.

عصبانیت دنیا جهانبخت برای گول خوردن مهراد توسط این مرد ! + فیلم8

مهاجرت و بازگشت مهراد جم : مهراد جم خواننده مشهور که به ترکیه و پس از آن به لندن مهاجرت کرده بود و با دنیا جهانبخت شاخ مشهور اینستاگرامی ازدواج کرده بود (طبق ویدیو منتشر شده از عقد رسمی آنها) بعد از مدتی حالا به ایران بازگشته و دنیا جهانبخت و بچه اش را تنها گذاشته است. مهراد جم همه ی عکس های مشترک با دنیا جهانبخت را از صفحه خودش پاک کرده ولی دنیا جهانبخت هنوز هم عکس های مهراد را در صفحه خود باقی گذاشته است.

عصبانیت دنیا جهانبخت برای گول خوردن مهراد توسط این مرد ! + فیلم0

دنیا چگونه معروف شده است ؟ دنیا جهانبخت مدل و شاخ اینستاگرامی است که با درست کردن حاشیه هایی درباره رابطه با ساسی مانکن، پولدارهای عرب و امیر تتلو توانست فالوورهای زیادی را کسب کند و حالا یک میلیاردر است که روزانه درامد بسیار زیادی را جمع آوری می کند. (در زمینه شرطبندی نیز فعالیت دارد)