دنیا جهانبخت و تتلو / دنیا جهانبخت و مهراد جم

ادعای جنجالی دنیا جهانبخت : مهراد جم جاسوس است ! + فیلم

13:09 - 1400/06/28
واکنش های جنجالی دنیا جهانبخت شاخ اینستاگرامی و ادعای عجیبی که او درباره بازگشت مهراد جم به ایران مطرح کرده است را در این ویدیو ببینید.
ادعای-جنجالی-دنیا-جهانبخت--مهراد-جم-جاسوس-است---فیلم-

ادعای جنجالی دنیا جهانبخت : مهراد جم جاسوس است ! + فیلم3

دنیا جهانبخت شاخ اینستاگرامی و همسر مهراد جم خواننده مشهور پاپ که سعی دارد خودش را مهم ترین شخصیت ایرانی در خارج کشور و جدا شدنش از مهراد جم را مهم ترین اتفاق تاریخ سیاسی، فرهنگی، اجتماعی ایران بعد از انقلاب مشروطه نشان دهد در جدیدترین واکنش های خود به برگشتن مهراد جم به ایران او را جاسوس می داند. دلایل دنیا جهانبخت برای این ادعا را ببینید.محتوای گفته شده در این ویدیو تایید یا تکذیب نمی شود

جنجال های رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم

وقتی اسم دنیا جهانبخت را می شنویم نا خودآگاه تمامی رابطه های جنجالی او در ذهن ما نمایان می شود. شاید برای همین است که حالا هرچه به آب و آتش می زند مردم گریه های او را باور نمی کنند. چراکه مانند چوپان دروغگو بارها مردم را سر کار گذاشته (با ایجاد نمایش های مختلف درباره شکست عشقی خود)

ادعای جنجالی دنیا جهانبخت : مهراد جم جاسوس است ! + فیلم10

مدتی پیش دنیا جهانبخت مهراد جمع ستاره نو ظهور موسیقی ایران را راضی کرد که از ایران به ترکیه مهاجرت کند و سپس بعد از دستگیری هایی که در میان سایت های شرطبندی صورت گرفت آنها به لندن مهاجرت کردند تا در نقطه ای امن دنیا مشغول کسب و کار قمار خود باشد. مدتی پیش دنیا جهانبخت با راه اندازی یک نمایش بزرگ باردار بودن خود از مهراد جم را اعلام نمود و سپس پیج اینستای بچه ی نیامده را راه اندازی کرد که در نهایت پیج او یک میلیونی شده است.

ادعای جنجالی دنیا جهانبخت : مهراد جم جاسوس است ! + فیلم2

در دقیقه نود نمایش بزرگ بابا شدن مهراد جم و مادر شدن دنیا جهانبخت یکباره مهراد جم به ایران بازگشت و هنوز ابعاد بازگشت او مشخص نشده و این اقدام ابهامات زیادی دارد. باید منتظر بمانیم تا ببینیم در نهایت این اتفاق یک نمایش بزرگ بوده یا یک تراژی برای دنیا شاخ مشهور اینستاگرامی و سلطان روابط چریکی !

منبع: بر خط نیوز