ماجرای ازدواج مهدی قائدی/ اختلاف همسر سن بالای مهدی قائدی

فخر فروشی همسر مهدی قائدی با برج لاکچری شان در دبی + فیلم

12:39 - 1400/06/28
ویدیوهای فخر فروشی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی و نمایش زندگی لاکچری شان در دبی سوژه کاربران شد.
فخر-فروشی-همسر-مهدی-قائدی-برج-لاکچری-شان-دبی--

فخر فروشی همسر مهدی قائدی با برج لاکچری شان در دبی + فیلم19

از وقتی که مهدی قائدی و همسر به امارات رفته اند و در آنجا ساکن شده اند همسر او تصاویر و فیلم هایی از برج فوق العاده لاکچری و لوکسی که در ان ساکن هستند منتشر می کند. شاید منظور او نمایش به کسانی است که فکر می کنند مهدی قائدی پیشرفت نکرده است.

مهدی قائدی با یک جنجال بزرگ و حاشیه فراان به تیم اماراتی پیوست که مبلغ قرارداد او بسیار سنگین بود. هم ثروتی بزرگ برای باشگاه استقلال و هم پولی فراوان برای خودش به دست آمد.

فخر فروشی همسر مهدی قائدی با برج لاکچری شان در دبی + فیلم14

جالب اینجاست که خبر رفتن مهدی قائدی از استقلال را مردم با دیدن تصاویر بی حجاب همسرش در دبی فهمیدند چرا که وقتی این عکس ها را منتشر کرد که دیگر رفتن او قطعی شده بود.

حاشیه های ستاره معصومی همسر مهدی قائدی و تصاویر منشوری او : ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند.

البته استقلالی ها دل خوشی از او ندارند چرا که درباره انتقال مهدی قائدی به تیم عربی به آنها دروغ گفت (درسته که نقشی در انتقال نداشت ولی در یک بازی اینستاگرامی آنها را بازی داد) ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست ...

فخر فروشی همسر مهدی قائدی با برج لاکچری شان در دبی + فیلم18

منبع: بر خط نیوز