صبا راد مجری به خانه برمی گردیم/ همسر اول صبا راد

فیلم رفتار زشت صبا راد با شوهرش مانی رهنما +عکس

11:10 - 1400/06/28
صبا راد مجری مشهور و سابق صدا و سیما است. صبا راد مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده و این بار صبا راد در اقدامی عجیب و خب جلف شوهرش را گاز گرفت.
فیلم-رفتار-زشت-صبا-راد-شوهرش-مانی-رهنما-عکس-

فیلم رفتار زشت صبا راد با شوهرش مانی رهنما +عکس17

صبا راد مجری مشهور و سابق صدا و سیما است. صبا راد مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده و این بار صبا راد در اقدامی عجیب و خب جلف شوهرش را گاز گرفت.صبا راد از وقتی که به ترکیه مهاجرت کرده رفتارها ی بسیار جلفی از خود نشان می دهد که باعث انتقاد مردم شده است چرا که مردم سال ها صبا راد را با شکل و شمایل و رفتار کاملا متفاوت در تلویزیون دیده بودند. صبا راد با مانی رهنما خواننده مشهور ایرانی ازدواج کرده است.

فیلم رفتار زشت صبا راد با شوهرش مانی رهنما +عکس5

رفتارهای جلف صبا راد

بخشی از رفتار صبا راد که انتقادات زیادی دارد فخر فروشی های او از سفرها و لاکچری تایم هایی ست که دارد. همچنین او به گونه ای رفتارهای صدا و سیما و مسئولین را مورد انتقاد قرار می دهد که انگار نه انگار تا دیروز خودش یکی از مجریان مشهور صدا و سیما بوده است. نام اصلی صبا راد (فاطمه راد) است. صبا راد مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

منبع: رکنا