همسر شیلا خداداد جراح بینی/ اختلاف سنی شیلا خداداد و همسرش/ عکس منزل شیلا خدادا

درگیری شدیددنیا جهانبخت و شیلا خداداد + فیلم

14:55 - 1400/06/26
شیلا خداداد بازیگر مطرح و البته کم کار سینما و تلویزیون در گفت و گویی از شاخ‌های مجازی انتقاد کرد و گفت که از آنها نفرت دارد همین باعث واکنش شد و همه با نام بردن از دینا جهانبخت و ... تیر شیلا را به سمت آنها نشانه رفتند.
درگیری-شدید-شیلا-خداداد-دنیا-جهانبخت--فیلم-

درگیری شدیددنیا جهانبخت و شیلا خداداد + فیلم 17

شیلا خداداد شاخ‌های مجازی را به این متهم کرد که با پول پدرشان به خار رفته و به مردم بی‌پول فخر می‌فروشند. شیلا خداداد از این‌که برخی کاربران در فضای مجازی علیه اظهارنظرهای شیلا خداداد موضع می‌گیرند، انتقاد کرد و شیلا خداداد گفت به خواست خودش در حرفه بازیگری کم کار شده است تا تمام وقتش را برای خانواده و فرزندانش بگذارد.

درگیری شدیددنیا جهانبخت و شیلا خداداد + فیلم 1

این بازیگر که سال گذشته در سریال «هیولا» به کارگردانی مهران مدیری ایفای نقش کرد، در صفحه اینستاگرامش نوشت: «سلام، برام جالبه که هر پستی که خودم میذارم یا هر کسی از من میذاره، عده‌ای از دوستان که تعدادشونم کم نیست کامنت میذارن که تو مگه فیلم بازی می‌کنی که اظهارنظر می‌کنی؟! من در سال‌های اخیر خیلی کم کار شدم، می‌دونین چرا؟ چون یه روزی که اتفاقا خیلی هم پر کار بود فکر کردم و تصمیم گرفتم که تشکیل خانواده بدم که بچه‌دار بشم. وقتی بچه‌دار شدم نتونستم چند تا کار رو با هم انجام بدم پس تصمیم گرفتم فقط مادر باشم.»

درگیری شدیددنیا جهانبخت و شیلا خداداد + فیلم 10

او در ادامه نوشت: «خیلی از همکاران عزیز هم کار می‌کنند هم مادر هستند ولی من نتونستم. امروز تمام وقتم برای خانوادم هست و کتاب. . من سیمرغ ندارم ولی یک همسر و پشتیبان تمام عیار دارم. من خیلی از موقعیت‌های کاریم رو از دست دادم ولی دو تا بچه دسته گل دارم. روحم آرومه حالم خوبه از هیاهو دورم و به شغل امروزم افتخار می‌کنم. مهم بودن رو با تمام وجودم احساس می‌کنم»

درگیری شدیددنیا جهانبخت و شیلا خداداد + فیلم 12