ارتباط متین ستوده با علیرضا بیرانوند

پیام مخفی و افشاگری متین ستوده از علیرضا بیرانوند ! + فیلم

18:15 - 1400/06/25
متین ستوده دست به افشاگری زد و مشخص شد علیرضا بیرانوند از سوی پرسپولیسی ها تهدید شده است.
پیام-مخفی-افشاگری-متین-ستوده-

پیام مخفی و افشاگری متین ستوده از علیرضا بیرانوند ! + فیلم18

متین ستوده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بوده متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ است. متین ستوده به تازگی با علی زندی یکی از بازیگرات تلویزیونی ازدواج کرده است. متین ستوده چندی پیش درگذشت ارشا اقدسی را تسلیت گفت. متین ستوده عکس های جدیدی در فضای مجازی منتشر کرده است که کاربران به این عکس متین ستوده واکنش های مختلفی نشان دادند.

​​​​​​​

پیام مخفی و افشاگری متین ستوده از علیرضا بیرانوند ! + فیلم2

متین ستوده بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون که طرفدار تیم استقلال است. متین ستوده درباره پشت پرده دعوتش از علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی به تئاترش و واکنش عجیب پرسپولیسی ها افشاگری کرد.

شغل پدر او چیست ؟ پدر متین ستوده سید حسین ستوده از کارمندان بازنشسته صدا و سیما و مادرش هم معلم بازنشسته است ، یک برادر بزرگتر بنام مانی و یک خواهر بزرگتر به نام مریم دارد.متین ستوده اصالتا اهل خرم آباده و از قوم لر است.

پیام مخفی و افشاگری متین ستوده از علیرضا بیرانوند ! + فیلم14

اولین بازی متین ستوده در 7سالگی

اولین بار از طریق پدرش در سال 1371 وقتی 7 ساله بود در سریال بازنشستگی جلوی دوربین رفت سپس در سال 1374 هم در سریال این خانه دور نیست حضور داشت. بعد از این دو تجربه پدر به خاطر عقب افتادن درس با حضور او در این عرصه مخالفت کرد.

پیام مخفی و افشاگری متین ستوده از علیرضا بیرانوند ! + فیلم18

شرکت متین ستوده در کلاس بازیگری

بعد از پایان نصفه و نیمه تحصیلات وارد کارگاه بازیگری امین تارخ شد اما دیگر رانت پدر بود چون او و هم نسلانش دیگر بازنشسته شده بودند.

خودش می گوید بعد از شروع دوباره، از هیچ حمایت و واسطه ای بدلی عوض شدن تمام عوامل و رفقای پدرم بهره نبردم و تنها سرمایه هایم خدا و تلاش خودم بود .

پیام مخفی و افشاگری متین ستوده از علیرضا بیرانوند ! + فیلم12