مهناز افشار و همایون شجریان

مهناز افشار کنار همایون شجریان / عکس

17:41 - 1400/06/18
تاکنون در چند نوبت خبر ازدواج وی با سحر دولتشاهی بازیگر منتشر شده که علت آن کنسرت موزیکال نمایشی بنام سی با حضور این دو و چند بازیگر دیگر بود.
مهناز افشار

تاکنون در چند نوبت خبر ازدواج وی با سحر دولتشاهی بازیگر منتشر شده که علت آن کنسرت موزیکال نمایشی بنام سی با حضور این دو و چند بازیگر دیگر بود.

حضور سحر دولتشاهی در خودروی همایون شجریان در مراسم خاکسپاری پدرش محمدرضا شجریان بار دیگر جنجال آفرین شد و گفته می شود این دو هنرمند پنهانی با هم ازدواج کرده اند.

مهناز افشار کنار همایون شجریان / عکس15

همکاری با کامکار

همایون سال های زیادی نیز از تجربیات استاد اردشیر کامکار در زمینه کمانچه بهره بهرد و بعدا در آلبوم ناشکیبا در سال 1383 با وی همکاری داشت.

تفریحات

من بعد از سینما ، تئاتر را هم خیلی دوست دارم و هربار که فرصتی پیش بیاید ، حتما به دیدن نمایش ها می روم و جزو برنامه هایم هست.

مهناز افشار کنار همایون شجریان / عکس11

همایون شجریان و دخترش یاسمین

علاقه به بازیگری

خودم به بازیگری علاقه دارم ، اما هیچ وقت جراتش را پیدا نکرده ام.

به نظرم آدم باید یا واقعا دست پر باشد یا اصلا وارد این حرفه نشود. من هم چون این توانایی را هیچ وقت در خود ندیده ام به سمت بازیگری نرفتم.

دوستان سینمایی

اغلب سینماگران از دوستان نزدیک و صمیمی من هستند ، پرویز پرستویی ، گلاب آدینه ، گوهر خیراندیش و نیکی کریمی از جمله دوستان سینمایی من است.

در میان بچه های تئاتر سیامک صفری ، بهناز جعفری و بسیاری دیگر ، می دانم هر اسمی هم بیاورم باز عده ای از قلم می افتند و من شرمنده شان می شوم.

مهناز افشار کنار همایون شجریان / عکس17

همایون شجریان و خواهر زاده اش آوا مشکاتیان

خوانندگان مورد علاقه

غلامحسین بنان و خانم قمرالملوک وزیری اسطوره های صدا بودند.

در میان هم نسل هایم ؛ علیرضا قربانی ، محمد معتمدی ، سالار عقیلی و سینا سرلک از جمله خوانندگانی هستند که من واقعا از صدایشان لذت می برم.

مهناز افشار کنار همایون شجریان / عکس2

همایون شجریان و علی دایی و همسرش

دکترای افتخاری

در اسفند ماه 1397 همایون شجریان 43 ساله گواهینامه درجه یک هنری معادل مدرک تحصیلی دکتری در رشته آواز از وزارت ارشاد دریافت کرد.