مهناز افشار / بازگشت مهناز افشار به ایران / اختلاف سنی مهناز افشار با همسرش

بازگشت مهناز افشار بعد مهراد جم به ایران + عکس و جرئیات

22:55 - 1400/06/16
صحبت های مهناز افشار بازیگر زن مشهور درباره بازگشت به ایران و اینکه خودش نخواسته برگردد وگرنه مشکلی ندارد.
بازگشت-مهناز-افشار-بعد-مهراد-جم-ایران--عکس-جرئیات-

بازگشت مهناز افشار بعد مهراد جم به ایران +  عکس و جرئیات12

مهناز افشار سوپراستار سینمای کشورمان بود. مهناز افشار چند سال است که از کشورمان مهاجرت کرده است. لایوها و پست های مختلفی را هرازگاهی مهناز افشار منتشر می کند. مهناز افشار در یک لایو درباره بازگشت به کشور گفت. صحبت های مهناز افشار را در ادامه مشاهده کنید.

مهناز افشار به ایران برمی گردد؟

مهناز افشار در گفتگویی که درباره بازگشت به ایران خود داشته ادعا می کند که هروقت بخواهد می تواند بدون مشکل به ایران برگردد و دلیل اینکه تا به حال برنگشته این است که پیشنهاد فیلم جالبی به او نشده است !

برخلاف مهناز افشار اما برخی از بازیگران و برخی از مردم می گویند که مهناز افشار مشکل حقوقی دارد و اگر به ایران بیاید دستگیر می شود به همین دلیل است که می ترسد به ایران برگردد.

حجاب مهناز افشار پس از مهاجرت

مهناز افشار که چند سال است از ایران مهاجرت کرده هر سال حجاب کمتری استفاده می کند و مدتی پیش به فکر بازگشت به ایران بود و تا ترکیه هم آمد ولی بعد از آن دوباره به کشور خودش بازگشت و اینبار تصاویری بدون حجاب منتشر کرد که رسانه ها گفتند ظاهرا او از بازگشت به ایران ناامید شده است.

مهناز افشار با آتش بس مشهور شد

خانم مهناز افشار بازیگر پرحاشیه سینما در 21خرداد 1356 در تهران متولد شد. مهناز افشار دیپلم دبیرستان را در رشته تجربی گرفت و بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان تعلیم و با گمشده وارد دنیای بازیگری شد او با بازی در فیلم آتش بس در کنار محمدرضا گلزار به شهرت زیادی رسید.