وریا غفوری و همسرش مونا اردلان

مونا اردلان همسر داف و لاکچری وریا غفوری /عکس

18:02 - 1400/06/15
وریا غفوری متولد 29 شهریور سال 1366 در سنندج است. وریا غفوری در پست مدافع و هافبک در فوتبال بازی می کند. وریا غفوری متاهل است.
وریا غفوری و همسرش مونا اردلان

وریا غفوری متولد 29 شهریور سال 1366 در سنندج است. وریا غفوری در پست مدافع و هافبک در فوتبال بازی می کند. وریا غفوری متاهل است. عکس های متفاوت و با حجاب کم از همسر وریا غفوری منتشر شده است. در ادامه عکس وریا غفوری را در کنار خانواده ببینید.

مخالفت پدر وریا غفوری با فوتبال

وریا غفوری مدافع محبوب و مردمی تیم استقلال است که در این تیم بازی قابل قبولی از خودش به نمایش گذاشته است. وی از بازیکنانی است که پدرش به شدت مخالف فوتبال بازی کردنش بود و دوست داشت وریا درس بخواند و شغل بهتری را داشته باشد اما او در حال حاظر از بازیکنان خوب استقلال و کاپیتان این تیم محبوب می باشد.

زندگی زناشویی وریا غفوری

مونا اردلان همسر داف و لاکچری وریا غفوری /عکس7

وریا غفوری متاهل است و با خانمی به نام مونا اردلان ازدواج کرده و صاحبت یک پسر به نام رادین و یک دختر به نام بارین است اما در این میان نکته جالب توجهی هم وجود دارد.

مونا اردلان همسر داف و لاکچری وریا غفوری /عکس18

در ادامه تصاویری از همسر و فرزندان این بازیکن آبی پوش مشاهده می کنید و با وریا غفوری بیشتر آشنا می شوید.

مونا اردلان همسر داف و لاکچری وریا غفوری /عکس4

بیوگرافی وریا غفوری:

وریا غفوری علاوه بر تیم استقلال، عضو تیم ملی فوتبال ایران نیز می باشد. معنی نام وریا، زرنگ و هوشیار می باشد. لقب وی در دنیای فوتبال ببر کرد کوهستان است!

وریا غفوری عاشق تیم استقلال

وریا غفوری می گوید که از زمان کودکی عاشق تیم استقلال بوده است و یکی از هواداران دو آتیشه این تیم بوده است و حتی یک بار به دلیل کل کل قرمز و ابی در مدرسه یک دعوای سخت داشته است و سر او را شکسته اند.

ماشین گرانقیمت وریا غفوری در استادیوم آزادی

پیش از شروع بازی تیم های پرسپولیس و ملوان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو جدیدترین محصول این شرکت را به وریا غفوری بازیکن تیم ملی اهدا کرد. وریا غفوری یکی از پدیده های فوتبال ایران در جام ملتهای آسیا از مدیران خودرو جایزه گرفت. مدیرعامل این شرکت زمانی که قصد داشت خودروی اهدایی سازمان لیگ را به وی اهدا کند او را به نام وریا غفوری صدا زد.