دنیا مدنی

فیلم اعتراف دنیا مدنی به رابطه با مرد نامحرم ! / ازدواج نکردم

15:57 - 1400/06/15
دنیا مدنی در یک مصاحبه گفت: با بازیگر مشهور رابطه جدی داشته است.  دنیا مدنی در ادامه گفت: قرار بوده این رابطه به ازدواج ختم شود اما این اتفاق نیفتاده است.

دنیا مدنی در یک مصاحبه گفت: با بازیگر مشهور رابطه جدی داشته است. دنیا مدنی در ادامه گفت: قرار بوده این رابطه به ازدواج ختم شود اما این اتفاق نیفتاده است. دنیا مدنی دیگر چنین قصدی ندارد. دنیا مدنی در واکنش به خبر ازدواج و طلاقش با بازیگر معروف مرد اشاره کرد: آنقدر شخص موجه و محترمی هستند که تصوراتی که در مورد بازیگران فعلی وجود دارد، در مورد ایشان صدق نمی کند.دنیا مدنی دختر رویا تیموریان بازیگر سرشناس ایرانی است.

فیلم اعتراف دنیا مدنی به رابطه با مرد نامحرم ! / ازدواج نکردم 6

مصاحبه دنیا مدنی در خصوص ازدواج با بازیگر مرد معروف ایرانی

مدنی در مصاحبه اش گفت : «ما یک رابطه ی خیلی جدی داشتیم که خانواده ها در جریان بودند اما نهایتا به ازدواج منجر نشد. من تاکنون ازدواج نکرده ام و هیچ وقت جدا هم نشدم.

فیلم اعتراف دنیا مدنی به رابطه با مرد نامحرم ! / ازدواج نکردم 13

انتشار شایعه ازدواج دنیا مدنی

حتی سایتی را که خبر ازدواج من را با یک بازیگر معروف منتشر کرده بودند را از طریق دوستان رسانه ای ام پیدا کردم و با آنها تماس گرفتم اما آنها به خود من گفتند که نه این خبر راست است!

او افزو : «البته بعد از تماس من جالب این است که خبر را اینگونه تغییر داده اند که شک و شبهه هایی در ازدواج دنیا مدنی هست!

فیلم اعتراف دنیا مدنی به رابطه با مرد نامحرم ! / ازدواج نکردم 4

شخصی که قرار بود ما با یکدیگر ازدواج کنیم آنقدر شخص موجه و محترمی هستند که واقعا اصلا تصوراتی که در مورد بازیگران فعلی وجود دارد در مورد ایشان صدق نمی کند.»

دنیا مدنی : «الان در شرایط فعلی اصلا دلم نمی خواهد ازدواج کنم و در شرایط فعلی ازدواج برایم ترسناک است و اصلا دلم نمی خواهد این کار را بکنم.»