همسر سن بالای مهدی قایدی/ وریا غفوری/ تیم استقلال

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری +عکس

13:23 - 1400/06/14
تصاویری زیبا از وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال در کنار همسر و دو فرزندش مشاهده می کنید.
زنان-داف-بد-حجاب-مهدی-قایدی-وریا-

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس9

وریا غفوری مدافع محبوب و مردمی تیم استقلال است که در این تیم بازی قابل قبولی از خودش به نمایش گذاشته است. وی از بازیکنانی است که پدرش به شدت مخالف فوتبال بازی کردنش بود و دوست داشت وریا درس بخواند و شغل بهتری را داشته باشد اما او در حال حاظر از بازیکنان خوب استقلال و کاپیتان این تیم محبوب می باشد.

وریا غفوری متاهل است و با خانمی به نام مونا اردلان ازدواج کرده و صاحبت یک پسر به نام رادین و یک دختر به نام بارین می باشد.اما در این میان نکته جالب توجهی هم وجود دارد.ستاره معصومی همسر مهدی قایدی با استفاده از عکس های داف طور و نامتعارف خود و محبوبیت مهدی قایدی توانست بسیار شناخته شود و برسر زبان ها بیوفتد که البته موفق هم بود و بیش از نیم میلیون فالوور جذب کرد. حالا مونا اردلان همسر وریا غفوری نیز کمی راه ستاره معصومی را در پیش گرفته و با انتشار تصاویری کم حجاب از خود سعی بر جلب توجه دارد.

در ادامه تصاویری از همسر و فرزندان این بازیکن آبی پوش مشاهده می کنید و با وریا غفوری بیشتر آشنا می شوید.

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس6 همسر و دختر وریا غفوری

بیوگرافی وریا غفوری:

وریا غفوری متولد 29 شهریور سال 1366 در شهر سنندج است. او علاوه بر تیم استقلال، عضو تیم ملی فوتبال ایران نیز می باشد. معنی نام وریا، زرنگ و هوشیار می باشد. لقب وی در دنیای فوتبال ببر کرد کوهستان است!

عاشق تیم استقلال

وریا غفوری می گوید که از زمان کودکی عاشق تیم استقلال بوده است و یکی از هواداران دو آتیشه این تیم بوده است و حتی یک بار به دلیل کل کل قرمز و ابی در مدرسه یک دعوای سخت داشته است و سر او را شکسته اند.

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس7

ماشین گرانقیمت وریا غفوری در استادیوم آزادی

پیش از شروع بازی تیم های پرسپولیس و ملوان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو جدیدترین محصول این شرکت را به وریا غفوری بازیکن تیم ملی اهدا کرد. وریا غفوری یکی از پدیده های فوتبال ایران در جام ملتهای آسیا از مدیران خودرو جایزه گرفت. مدیرعامل این شرکت زمانی که قصد داشت خودروی اهدایی سازمان لیگ را به وی اهدا کند او را به نام وریا غفوری صدا زد.

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس1

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس14

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس4

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس14

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس16

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس9

زنان داف و شل حجاب مهدی قایدی و وریا غفوری  +عکس18