عکس مهناز افشار و گوگوش

کینه شتری و گلایه مهناز افشار از محسن تنابنده ! + فیلم

13:00 - 1400/06/10
صحبت های جنجالی مهناز افشار درباره انتقام گرفتن از محسن تنابنده را ببینید.
کینه-شتری-گلایه-مهناز-افشار-محسن-تنابنده-

کینه شتری و گلایه مهناز افشار از محسن تنابنده ! + فیلم 15

مهناز افشار از دنیای بازیگری مدت هاست که فاصله گرفته است. فعالیت مهناز افشار در اینستاگرام زیاد است. به تازگی مهناز افشار در یک فیلم درباره انتقام گرفتن از محسن تنابنده گفته است. فیلم صحبت های مهناز افشار را در این زمینه مشاهده کنید.

​​​​​​​

مهناز افشار می گوید انتقام من را طبیعت و کارما از محسن تنابنده می گیرد و نیازی نیست که من کاری انجام بدهم. بازی من در فیلم "قسم" برایم خیلی مهم بود و خیلی این کار را دوست داشتم که محسن تنابنده آن کار را انجام داد اما قطعا طبیعت و کارما بهتر از من می تواند انتقام از اشخاص آزاردهنده بگیرد.

بعد از خروج مهناز افشار از ایران و بعد از آن حضور در شبکه های ماهواره ای و توییت های سیاسی او در توییتر ممنوع التصویر شد و خب فیلم هایی بود که قبلا بازی کرده بود و در نوبت اکران بود.

مهناز افشار از همکارانش ناراحت است

مهناز افشار توقع داشت که همکاران او از وی دفاع کنند و او را از فیلم ها حذف نکنند که چنین اتفاقی نیفتاد.

مهناز افشار بازیگر خوب سینما در 21خرداد 1356 در تهران متولد شد. مهناز افشار دیپلم دبیرستان را در رشته تجربی گرفت و بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان تعلیم و با گمشده وارد دنیای بازیگری شد او با بازی در فیلم آتش بس در کنار محمدرضا گلزار به شهرت زیادی رسید.

واکنش تند سحر زکریا به مهناز افشار

مدتی پیش سحر زکریا با حمله به مهناز افشار نوشت : یادمان نمی رود قیمت انگشتر ازدواجتان چقدر بود؟ و به چیزهای دیگر اشاره نمی کنم چون شرافت را یاد گرفته ام. حالا بگذریم شما چگونه فعال سیاسی شدید با اتفاقات گذشته؟! البته ما اینگونه هنرمندان کم نداشتیم مثلا آقای مخملباف، وسوال من اینست شما در ایران تشریف دارید؟ گرفتاری ما را دارید؟!