عکس جدید مهناز افشار در آلمان

عکس مهناز افشار +عکس

16:21 - 1400/06/08
عکس های منتشر شده از مهناز افشار بازیگر زن مشهور با ژست های عجیب و جنجالی سوژه شد و خیلی از کاربران با مقایسه او با ریحانه پارسا در حالت مستی اصرار کردند که مهناز افشا در حالت مستی این عکس ها را انداخته است و راه بچگانه ریحانه پارسا را می رود!

عکس مهناز افشار +عکس13

مهناز افشار متولد 1356 در تهران است. مهناز افشار در کودکی بسیار شیطنت می کرد. مهناز افشار یک بار بخاطر شیطنت های زیادش دو روز از مدرسه اخراج شد. مهناز افشار عاشق بازی آتاری است. مهناز افشار علاقه زیادی به دیدن کارتن دارد.

عکس مهناز افشار +عکس11

تصاویری از مهناز افشار با ادا و اطوار های دور از انتظار از مهناز افشار به اشتراک گذاشته شد. عکسهایی از ژست های عجیب و غریب مهناز افشار بازیگر ایرانی مهاجرت کرده در فضای مجازی منتشر کرد که از او بعید بود.

نظر کاربران در خصوص عکس مهناز افشار

برخی از کاربران می گویند که این تصاویر در حالت عادی گرفته نشده است ! مهناز افشار در سال 1393 با محمدیاسین رامین ازدواج کرد. همسر او متولد سال 1360 و 4 سال از خودش کوچکتر بود. این زوج در خرداد ماه سال 94 صاحب فرزند دختری شدند که اسم لیا را برای او انتخاب کردند.

عکس مهناز افشار +عکس18

مدتی پیش سحر زکریا با حمله به مهناز افشار نوشت : یادمان نمیرود قیمت انگشتر ازدواجتان چقدر بود؟ و به چیزهای دیگر اشاره نمی کنم چون شرافت را یاد گرفته ام حالابگذریم شما چگونه فعال سیاسی شدید با اتفاقات گذشته؟! البته ما اینگونه هنرمندان کم نداشتیم مثلا آقای مخملباف، وسوال من اینست شما در ایران تشریف دارید؟ گرفتاری ما را دارید؟!