بهترین آهنگ علیرضا طلیسچی

آهنگ جدید و زیبای علیرضا طلیسچی به یاد این عشق + فیلم

21:02 - 1400/06/02
همزمان با شروع فصل جدید مافیا با حضور ارشا اقدسی، علیرضا طلیسچی به یاد او خواند.
آهنگ-زیبای-علیرضا-طلیسچی-یاد-این-

 آهنگ  جدید و زیبای علیرضا طلیسچی به یاد این عشق + فیلم11

 آهنگ  جدید و زیبای علیرضا طلیسچی به یاد این عشق + فیلم11

ارشا اقدسی از بدلکاران حرفه ای کشورمان بود. ارشا اقدسی در جوانی در اثر حادثه ای سر صحنه کار درگذشت. ارشا اقدسی در زمان حیات خود در «شب‌های مافیا» حضور داشت. علیرضا طلیسچی به یاد ارشا اقدسی آهنگی خواند. همچنان مرگ نابهنگام ارشا اقدسی جامعه را در بهت فرو برده است.

در حالی که فردا فصل جدید «شب‌های مافیا» با حضور مرحوم ارشا اقدسی ساخته سعید ابوطالب منتشر می‌شود، از قطعه‌ای که علیرضا طلیسچی برای زنده یاد ارشا اقدسی خوانده، رونمایی شد.

حضور علیرضا طلیسچی و ارشا اقدسی در شب های مافیا

علیرضا طلیسچی در فصل اول از سری جدید «شبهای مافیا» حضور داشت و زنده یاد ارشا اقدسی نیز در فصل سوم این سری شرکت کرده که قسمت اول آن فردا دوشنبه، اول شهریور منتشر می شود.

بنا بود ارشا اقدسی برای فصل فینال قهرمانان در کنار دیگر بازیگران مجموعه «شب های مافیا» و علیرضا طلیسچی حضور داشته باشد، اما بروز یک حادثه غم انگیز سر صحنه فیلمی خارجی در لبنان، او را از ما گرفت.

آهنگ طلیسچی به یاد ارشا اقدسی

طلیسچی ترانه کوتاهی به سفارش گروه کارگردانی «شب های مافیا» برای ارشا خوانده است که در آستانه پخش فصل تازه این مجموعه با بازی زنده یاد اقدسی از آن رونمایی شده است.

کوروش تهامی، مجید یاسر، علی صبوری، امیر کاظمی، امیر غفارمنش، عباس جمشیدی فر، شهرام عبدلی، حسین سلیمانی، سیاوش مفیدی، مهدی جهانی و ادموند بزیک دیگر شرکت کنندگان فصل جدید «شبهای مافیا» هستند که فردا در فیلیمو منتشر می شود.

در ادامه قسمتی از اجرای طلیسچی برای ارشا اقدسی را می شنوید: