خودکشی بیمار کرونایی از طبقه دوم بیمارستان + جزئیات تلخ

19:27 - 1400/05/30
یک جوان ۳۳ ساله مبتلا به کرونا با پرتاب خود از طبقه دوم ساختمان، خودکشی کرد. این بیمار پیش‌تر درخواست ترخیص از بیمارستان کرده بود که به دلیل وخامت حالش، با درخواست او موافقت نشد.

مه شو : خودکشی بیمار کرونایی ، یک جوان ۳۳ ساله مبتلا به کرونا با پرتاب خود از طبقه دوم ساختمان، خودکشی کرد. این بیمار پیش‌تر درخواست ترخیص از بیمارستان کرده بود که به دلیل وخامت حالش، با درخواست او موافقت نشد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر از مرگ جوانی ۳۳ ساله مبتلا به کرونا که اقدام به فرار از پنجره بیمارستان شهدای خلیج کرده بود، خبر داد.

دکتر عاطفه اسفندیاری اظهار کرد: بیمار مبتلا به کرونا که در این مرکز تحت معاینه و درمان بوده، با ادامه روند درمان مخالفت کرده و بامداد روز جاری اقدام به فرار از طریق پنجره کرد که منجر به فوت وی شد.

وی ادامه داد: همکاران من در این مرکز بر بالین وی حاضر شده ولی به علت ضربه مغزی و جراحات وارد شده و علی رغم تلاش پرسنل و احیا او، بیمار مذکور حیات خود را به خطر انداخته و جان به جان آفرین تسلیم شد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر ضمن تسلیت به خانواده محترم ایشان خاطر نشان کرد: در این شرایط سخت بیماری، از هم استانی‌های شریف خواهشمندم در صورت ابتلا به بیماری کرونا تحت نظر پزشک مربوطه اقدامات درمانی لازم را انجام دهند.

اسفندیاری افزود: تشخیص و درمان بیماری در روزهای ابتدایی راحت‌تر بوده و کادر درمان تا به‌دست آوردن سلامتی کامل مبتلایان در کنار بیماران خواهند ماند.به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پرونده این بیمار از سوی مقامات قضایی و انتظامی در دست بررسی بوده و نتیجه آن در روزهای آینده مشخص خواهد شد.