معشوقه مهدی پاکدل بدون حجاب در کافه + عکس

11:13 - 1400/05/24
مهدی پاکدل همسر سابق بهنوش طباطبایی است. مهدی پاکدل در سریال نمایش خانگی "هم گناه " بازی تاثیرگذاری داشت. مهدی پاکدل برادران هنرمندی دارد.
مهدی پاکدل

مهدی پاکدل همسر سابق بهنوش طباطبایی است. مهدی پاکدل در سریال نمایش خانگی "هم گناه " بازی تاثیرگذاری داشت. مهدی پاکدل برادران هنرمندی دارد. عکاسی هنر مورد علاقه مهدی پاکدل است. در سریال "همگناه" ساقی حاجی پور، معشوقه مهدی پاکدل بود. عکسی از ساقی حاجی پور را در ادامه آورده ایم.

معشوقه مهدی پاکدل بدون حجاب در کافه + عکس6

بیوگرافی ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور هنرپیشه ایرانی و متولد سال ۱۳۷۴ در تهران است. ساقی حاجی پور کار خویش را با تئاتر از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و در تئاتر شربت سینه به کارگردانی و نویسندگی «رسول کاهانی» بازی کرد. ساقی حاجی پور هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

ساقی حاجی پور بازیگر سریال هم گناه

سریال «هم گناه» نخستین کار تصویری ساقی حاجی پور است و پیش از این کار فقط در تئاتر فعالیت داشته است.ساقی حاجی پور در‎باره ی تست بازیگری و حضورش در مجموعه خانگی هم گناه گفت:" من طی یک پروسه 3، 4 هفته ای برای دادن تست های گوناگون برای نقش هدیه به دفتر می‎رفتم و تقریباً از بین 80 نفر انتخاب شدم و جزء آخرین نفراتی بودم که برای تست رفته بودم.

از آقای کیایی خیلی ممنونم که به من اعتماد کردند زیرا این نخستین کار تصویر من بود و فضای کار یک فضای کاملاً حرفه ای با آدم‎های حرفه ‎ای بود و اعتماد به کسی که هیچ تجربه ی تصویری ندارد، بسیار دشوار است. از این که تونستم در تست ‎ها قبول بشم، خداروشکر می‎کنم."

همبازی شدن ساقی حاجی پور با مهدی پاکدل

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه با بازیگران مشهوری مانند پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، محسن کیایی، مهدی پاکدل، مسعود رایگان، رؤیا تیموریان، پدرام شریفی بازی می کنند.