امین حیایی و همسر اولش مونا بانکی پور

وضعیت اسفناک زن اول امین حیایی لو رفت + عکس دیده نشده

08:10 - 1400/05/23
مونا بانکی پور متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۵ در تهران، همسر اول امین حیایی، هنرپیشه سینما و تلویزیون و داور مسابقه عصر جدید است.
وضعیت-اسفناک-زن-اول-امین-حیایی-لو-رفت--عکس-دیده-نشده-

وضعیت اسفناک زن اول امین حیایی لو رفت + عکس دیده نشده19

مونا بانکی پور متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۵ در تهران، همسر اول امین حیایی، هنرپیشه سینما و تلویزیون و داور مسابقه عصر جدید است. مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بوده و حاصل ازدواجش با امین حیایی، پسری به نام دارا است که سابقه بازیگری هم دارد. مونا بانکی پور از خرداد ماهی های قبل از انقلاب بوده و پدرش امیر همایون بانکی پور، هنرپیشه سینما نیست.

وضعیت اسفناک زن اول امین حیایی لو رفت + عکس دیده نشده7

مونا بانکی پور پس از مدت کوتاهی از امین حیایی جدا شد و امین حیایی با نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد. مونا بانکی پور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به همراه پسرش دارا حیایی، در اکران فیلم شعله حضور یافت.

بعضی ها معتقدند که دارا حیایی، شباهت زیادی به مونا بانکی پور و امین حیایی که پدر و مادرش هستند ندارد. البته مونا بانکی پور قبلا گفته بود که رنگ چشم دارا حیایی، شبیه پدر بزرگش است. مونا بانکی پور در سریال خواب و بیدار، نقش همسر دانیال حکیمی را بازی کرد. مونا بانکی پور مدت ها در خارج از کشور زندگی کرد و این باعث کم کاری او در سینما و تلویزیون ایران شد. فرزانه داوری، مادر مونا بانکی پور، از هنرپیشه های قبل از انقلاب بوده و پس از انقلاب، مجوز فیلم کوتاهش به نام قمر در عقرب صادر شد.

وضعیت اسفناک زن اول امین حیایی لو رفت + عکس دیده نشده3

مونا بانکی پور بارها به خاطر استایل خاص و انتخاب پوشش های جنجالی، مورد انتقاد بوده و استایل مردانه اش، گاها در کانون توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار می گرفت. او گفته بود که برای دارا حیایی، به مدت ۲۲ سال هم پدر بوده و هم مادر.

وضعیت اسفناک زن اول امین حیایی لو رفت + عکس دیده نشده8

تولد اخیر دارا حیایی که بدون حضور مونا بانکی پور برگزار شده بود

وضعیت اسفناک زن اول امین حیایی لو رفت + عکس دیده نشده2

امین حیایی در کنار همسر دومش نیلوفر خوش خلق در اکران فیلم ناردون

مونا بانکی پور در سال ۱۳۷۱ در زمانی که امین حیایی فقط بیست و دو سال داشت، با وی ازدواج کرد. مونا بانکی پور تنها پس از ۱۲ ماه پس از تولد فرزندشان، تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند و به کاروان طلاق های سینمای ایران در دهه هفتاد شمسی پیوستند.

امین حیایی رضایت دارد که دارا پیش مادر بزرگش بزرگ شود . کلیپ جنجالی مونا بانکی پور که گفته بود ۸۰ میلیون فضول در ایران داریم و تیپ های پسرانه را بیشتر می پسندد، از جمله موضوعاتی است که درباره مونا بانکی پور مورد توجه قرار گرفت.

مونا بانکی پور صفحه اینستاگرام شخصی ندارد و در توییتر نیز فعال نیست. امین حیایی در اینستاگرامش، عکس خاصی از مونا بانکی پور به اشتراک نگذاشته است. امین حیایی پس از حضور در مسابقه عصر جدید، شمار فالوئرهایش به ۷ میلیون نفر رسید و در تبلیغات تلویزیون برند بیژن نیز حضور یافت. او فقط ۱۰ صفحه را دنبال می کند.