بیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی در آغوش همسر آمریکایی اش +عکس

15:15 - 1400/05/15
مدتی قبل در شبکه های اجتماعی شایعه ای قرار گرفت که گفته می شد هانیه توسلی با یک سرباز امریکایی ازدواج کرده است. بعد از بررسی های ما مشخص شد او در یک تئاتر بازی کرده است که در آن تئاتر همسر یک فرد آمریکایی است.
هانیه توسلی

مدتی قبل در شبکه های اجتماعی شایعه ای قرار گرفت که گفته می شد هانیه توسلی با یک سرباز امریکایی ازدواج کرده است. بعد از بررسی های ما مشخص شد او در یک تئاتر بازی کرده است که در آن تئاتر همسر یک فرد آمریکایی است.هانیه توسلی در آغوش همسر آمریکایی اش +عکس2

هانیه توسلی در آغوش همسر آمریکایی اش +عکس20

هانیه توسلی و کیومرث مرادی

نام آن تئاتر نامه های عاشقانه از خاورمیانه به کارگردانی کیومرث مرادی بود و هانیه توسلی نقش زنی را بازی می کند که همسر یک سرباز امریکایی است و برای پیدا کردن همسرش که در افغانستان است به کشور افغانستان می رود.

هانیه توسلی در آغوش همسر آمریکایی اش +عکس4

هانیه توسلی در تئاتر نامه های عاشقانه از خاورمیانه

همسر هانیه توسلی کیست؟

در مورد ازدواج خانم هانیه توسلی شایعه های زیادی شده است که هیچکدام صحت ندارند و مجرد می باشد. وی گفته است ممکن است هیچوقت فرزندی را به دنیا نیاورد.

هانیه توسلی در آغوش همسر آمریکایی اش +عکس19

هانیه توسلی متولد 14 خرداد 1358 در همدان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.

هانیه توسلی در خانواده ای نسبتاً پر جمعیت متولد شد. پدرش نادر نقی توسلی سرهنگ ژاندارمری اکنون در قید حیات نمی باشد و مادرش خانه دار است. هانیه دارای چهار خواهر است که هر کدام در کار و رشته ای فعالیت می کنند. یکی از خواهرها مهسا نام دارد و جراح مغز است ، خواهر دیگرش هدیه در آمریکا به خوانندگی مشغول بوده و کوچکترین خواهر طراحی شهر خوانده است. خود هانیه توسلی علاوه بر بازیگری به عکاسی و نقاشی علاقه ی بسیاری دارد.

عکس نوجوانی هانیه توسلی