مهران مدیری و همسرش

خبر جدید از حال مهران مدیری !

18:53 - 1400/05/10
ههران مدیری که پس از ابتلا به کرونا، چند روزی را در بیمارستان بستری شده بود، عصر امروز (شنبه ۹ مرداد) مرخص شد و به منزل برگشت.     
خبر-جدید-حال-مهران-مدیری--

خبر جدید از حال مهران مدیری ! 13

مهران مدیری متولد 1346 است. مهران مدیری کارگردان و تهیه‌کنندۀ فیلم، بازیگر، خواننده و مجری کشورمان است. مهران مدیری آخرین فرزند خانواده است. مهران مدیری از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. مهران مدیری در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد.

خبر جدید از حال مهران مدیری ! 4

در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت. همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. بعد از آن مدیری در چندین مجموعهٔ طنز دیگر که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت. در یکی از قسمت‌های برنامه دورهمی، مهران مدیری گفت که در عملیات والفجر ۸ حضور داشته‌است.

وضعیت مهران مدیری بعد از ابتلا به کرونا

صفحه اینستاگرام برنامه «دورهمی»، از ترخیص مهران مدیری از بیمارستان خبر داد.

این بازیگر و مجری تلویزیونی، با بهبود شرایط جسمی و با صلاحدید پزشکان، از بیمارستان مرخص شده و قرار است ادامه درمان را در منزل پیگیری کند.

مهران مدیری، در روزهای گذشته، مشغول ضبط برنامه تلویزیونی «دورهمی» و همچنین بازی در سریال «خاتون» بود.