کریم باقری الان کجاست

لو رفتن قهر کریم باقری درجشن بزرگ قهرمانی پرسپولیس + عکس

14:26 - 1400/05/09
در کمال تعجب همگان مراسم جشن پنجمین قهرمانی پرسپولیس در حالی برگزار شد که این مراسم یک غایب بزرگ و سرشناس داشت.
لو-رفتن-ماجرای-قهر-کریم-باقری-جشن-قهرمانی-پرسپولیس--عکس-

لو رفتن قهر کریم باقری درجشن بزرگ قهرمانی پرسپولیس + عکس7

کریم باقری چهره ثابت ۴ قهرمانی گذشته سرخ‌ها دیشب در تصاویر تلویزیونی هنگام اهدای جام دیده نشد. باقری نفر ماقبل حمید مطهری برای حضور روی سکو بود که نامش خوانده شد اما در آن بلبشوی قهرمانی و جشن کسی متوجه نشد که وی حضور نداشته تا برای دریافت مدال روی سکو برود و آن را از عزیزی خادم، بهاروند و سمیعی دریافت کند. خبرنگاران حاضر در ورزشگاه می‌گویند باقری به هنگام اهدای جام و مدال در اتوبوس تیم نشسته و منتظر پایان مراسم بود.

کریم باقری که در تمامی پنج قهرمانی اخیر پرسپولیس روی نیمکت این تیم با هدایت برانکو ایوانکوویچ و اکنون یحیی گل‌محمدی حضور داشته، به شکلی عجیب در جریان جشن قهرمانی این تیم غایب بود و روی سکو نیز حاضر نشد.

باقری که حضوری فعال در جریان بازی پایانی پرسپولیس در فصل بیستم و برابر پیکان داشت و در چند مرحله نیز با حضور در منطقه فنی (خصوصا در زمان کول بریک) به صحبت با بازیکنان تیم می‌پرداخت، بعد از حضور بازیکنان در رختکن و مهیا شدن آنها برای جشن قهرمانی، به چمن بازنگشت.

لو رفتن قهر کریم باقری درجشن بزرگ قهرمانی پرسپولیس + عکس11

بعد از خواندن اسامی بازیکنان و در ادامه اعضای تیم پزشکی و تدارکات برای حضور روی سکوی قهرمانی، نوبت به نفرات فنی تیم رسید که توسط مجری حاضر در استادیوم شهدای شهرقدس برای حضور در سکو و دریافت مدال دعوت می‌شدند. کریم باقری نفر ماقبل حمید مطهری برای حضور روی سکو بود که نامش خوانده شد اما در آن بلبشوی قهرمانی و جشن کسی متوجه نشد که او حضور نداشته تا برای دریافت مدال روی سکو برود.

خیلی‌ها پس از این ماجرا از هم پرسیدند: کریم باقری کجا بود و چرا در مراسم جشن قهرمانی حضور پیدا نکرد؟ یک منبع مطلع و نزدیک به تیم پرسپولیس به ما خبر داد که کریم باقری به دلیل دلخوری از حامد لک از حضور در این مراسم با وجود اصرار اطرافیان تیم خودداری کرد! گویا در حین بازی با پیکان حامد لک درگیری لفظی با بازیکنان درون زمین پیدا می‌کند که کریم باقری از روی نیمکت به گلر تیمش می‌گوید: هیچی نگو!

این فریاد کریم باقری واکنش حامد لک را به دنبال داشته و این دروازه بان دست خودش را به نشانه اعتراض تکان می‌دهد و ... همین عکس العمل حامد لک دلخوری شدید و قهر آقا کریم را به دنبال داشته و مربی سرشناس پرسپولیس ترجیح می‌دهد در جشن قهرمانی تیمش غیبت کرده و زودتر سوار اتوبوس شود!