دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر

08:45 - 1400/05/02
تصویری از خانه لوکس و لاکچری محمدرضا گلزار بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایرانی را در ادامه مشاهده می کنی
دکوراسیون-خانه-فوق-لاکچری-منزل-محمدرضا-گلزار-لورفته-تصاویر-

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 10

محمدرضا گلزار از نوازندگان گروه موسیقی آریان بوده است. درواقع یکی از گیتاریست های این گروه معروف محمدرضا گلزار بود. به تدریج محمدرضا گلزار در عرصه سینما و بازیگری وارد شد. بازی محمدرضا گلزار در فیلم کما هنوز در یادها مانده است. عکسی از خانه لوکس و لاکچری محمدرضا گلزار در اینستاگرام منتشر شده است.

خانه لوکس محمدرضا گلزار

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 18

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 3

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 14

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 6

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 9

هفته پیش بود که رقم بالای قرارداد میان تهیه‌کننده «قهوه تلخ» و محمدرضا گلزار حواشی رسانه‌ای بسیاری را موجب شده و در نهایت علیرضا سجادپور مدیر اداره نظارت و ارزشیابی ارشاد را واداشت تا وارد معرکه شد و این قرارداد را ابطال کند.

در همین اوضاع به تازگی گزارشی در مجله همشهری جوان منتشر شده که نشان می‌دهد این بازیگر-نوازنده-ورزشکار داخلی که در تمام حیطه‌هایی که در آن فعالیت می‌کند، برای شرکت در جشن‌های خصوصی و به ویژه جشن تولدها حدود ۱۵ میلیون تومان می‌گیرد.

محمدرضا گلزار برای حضور در برنامه‌های مناسبتی هم حداقل ۱۲ میلیون تومان می‌گیرد و برای حضور در برنامه های شهرستان و شرکتی بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان!

گلزار و دستمزد میلیاردی

در شرایطی که بسیاری از هنرمندان پیشکسوت سینما و تئاتر ایران مدتها است در انتظار حتی یک نقش کوتاه تلویزیونی هستند تا بتوانند بدین وسیله امورات زندگی خود را بگذرانند اینکه بازیگری مثل گلزار که بهترین کار سینمایی‌اش «بوتیک» است، بتواند برای بازی در یک فیلم رده متوسط دستمزد میلیاردی بگیرد از آن عجایبی است که فقط در کشوری مثل ایران رخ می‌دهد!

یادداشت نقد فارسی : البته با توجه به اینکه حضور ایشان می تواند جذب تماشاگر و در نتیجه درآمد بالاتر را تضمین کند، تقاضا برای دریافت بخشی از این درآمد، از سوی گلزار حق طبیعی ایشان است.

بیوگرافی محمدرضا گلزار

پدرش اهل تبریز و مهندس و مادرش تهرانی و خانه دار است.دو برادر بنام علی علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است.می گوید با افتخار تورک هستم و فامیلی ام گلزار آذری می باشد.

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 10

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 0

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 10

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 12

گلزار و ورزش از والیبال تا اسکی

والیبال را در زمان دبیرستان شروع کرد و در باشگاه های پارس خودرو، شیشه و گاز، پاس و دیهیم در پست توپ گیر بهترین بازیکن والیبال استان تهران بود.تنها والیبال نبود، بطور حرفه ای پیگیر اسکی بود و کارت مربیگری اسکی آلپاین را هم دارد

عکس های محمدرضا گلزار و دیا میرزا

موسیقی را با مخالفت پدرش از سوم دبیرستان بصورت خود آمو با نواختن گیتار شروع کرد، مدتی بعد هم پیانو می زد، تا اینکه بعد از دانشگاه به عنوان نوازنده عضو گروه آریان شد. در این گروه مدت ها بعنوان نوازنده ارگ و پرکاش فعالیت می کرد

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 4

گلزار شاگرد اول بود

خانوادم دوست داشتند پزشک شوم، خودم هم فکرشو نمی کردم روزی موسیقی و هنر را حرفه ای دنبال کنم، اما درسم خوب بود و اسمم صدر همه اسامی شاگرد اولا بود.

دکوراسیون و خانه فوق لاکچری محمدرضا گلزار +تصاویر 18

گلزار در کنکور دانشگاه آزاد رتبه 5 آورد

فروردین ماه 1379 بود که در شهر خزر شهر در کافی شاپ ایرج قادری کارگردان را دید، سر میزشان رفت و از او برای نخستین کنسرت گروه آریان دعوت کرد.اما در پاسخ ایرج قادری او را برای بازی در فیلم نرگس و سام دعوت کرد، به این صورت بعد از چند تست و پیش تولید گلزار چند ماه بعد اولین تجربه بازیگری خود را بدست آورد.علاقه و چهره جذاب اش باعث شد در سال 1380 وقتی 24 ساله بود به عنوان اولین مرد فتو مدل ظاهر شود و عکس اش به عنوان مدل پوشاک مردانه ایکات روی بیلبوردهای تبلیغاتی برود. آهو سپانلو از سال 1386 به عنوان استایلیست اختصاصی محمدرضا گلزار کارهای مربوط به انتخاب و طراحی لباس او برای مراسمات مختلف را بر عهده دارد.

خانم سپانلو فارغ التحصیل مد و لباس از دانشگاه انگلستان می باشد و آخرین متد های طراحی را در لباس های گلزار اعمال می کند