راز عکس جنجالی زن تشنه خوزستانی لو رفت + عکس و فیلم

11:01 - 1400/05/01
زن تشنه خوزستانی درحال نوشیدن آب از کف خیابان یک عکس با کلی کپشن در اینستاگرام. زن تشنه خوزستانی که سالهاست از دنیا رفته است.
راز-عکس-جنجالی-زن-تشنه-خوزستانی-لو-رفت--عکس-فیلم-

زن تشنه خوزستانی درحال نوشیدن آب از کف خیابان یک عکس با کلی کپشن در اینستاگرام. زن تشنه خوزستانی که سالهاست از دنیا رفته است. عکس های این روزها فضای مجازی را پرکرده . اما عکس زن تشنه خوزستانی ناگفته های زیادی دارد. ا ینکه عکس زن تشنه خوزستانی برای 15 سال پیش است. اینکه زن تشنه خوزستانی بی خانمان بوده و هوش و حواس درستی نداشته است. هرچند ماجرای این عکس از زن تشنه خوزستانی به این روزها و بحران کم آبی در خوزستان برنمی گردد اما نباید فراموش کرد،حال و احوال خوزستان این روزها تعریف چندانی ندارد.

راز عکس جنجالی زن تشنه خوزستانی لو رفت + عکس و فیلم17

حدودا از 10 روز پیش عکسی از یک پیرزن خوزستانی درحالی که مشغول نوشیدن آبی است که در کف خیابان جمع شده منتشر شده است. انتشار این عکس با بحران کم آبی که این روزها دامن گیر خوزستان شده باعث شد تبدیل به یک ترند شود. بسیاری از صفحات در فضای مجازی با انتشار عکس پیرزن خوزستانی متن های سوزناکی نوشتند و با مردم خوزستان هم دردی کردند. اما این عکس پشت پرده عجیبی داشت.

چند روز بعد منبع اصلی این عکس که یک سایت عکاسی خبری بود اعلام کرد ،عکس برای سال 2005 میلادی است یعنی 15 سال قبل. در این میان خبرنگاری به خرمشهر رفت و در محلی که عکس پیرزن خوزستانی در آنجا گرفته شد بود مراجعه کرد.

درجریان این گزارش یکی از کسبه های محل با دیدن این عکس اینطور گفت:

درست است ،عکس در همین نقطه گرفته شده است اما مربوط به دهه هشتاد است

او گفت: این پیرزن بی خانمان بود و هوش حواس درستی نداشت . حالا هم سالهاست که از مرگ او می گذرد.