رقصیدن جواد عزتی با هانیه توسلی در یک اتاق + فیلم

10:00 - 1400/04/27
فیلم رقص هانیه توسلی واکنش کاربران فضای مجازی را به همراه داشته است. ماجرای فیلم رقص هانیه توسلی که در فضای مجازی به عنوان رقص هانیه توسلی در سریال رخم کاری  یاد شده چیز دیگری است.
جواد عزتی و هانیه توسلی

فیلم رقص هانیه توسلی واکنش کاربران فضای مجازی را به همراه داشته است. ماجرای فیلم رقص هانیه توسلی که در فضای مجازی به عنوان رقص هانیه توسلی در سریال رخم کاری یاد شده چیز دیگری است. فضای مجازی تا حدی پیشرفته است که به کاربران اجازه داده تا از سکانس فیلم جهان با من برقص از فیلم رقص هانیه توسلی در سریال زخم کاری یاد شود. رقص هانیه توسلی در فیلم جهان با من برقص ارتباطی با سریال زخم کاری ندارد.

خودکشی زن دیوانه با پریدن جلوی قطار + فیلم لحظه خودکشی

رقص هانیه توسلی در فیلم پرفروش

به تازگی سکانسی از فیلم " جهان با من برقص" با رقص بازیگران این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است.

رقصیدن جواد عزتی با هانیه توسلی در یک اتاق + فیلم11

جهان با من برقص فیلمی به کارگردانی سروش صحت، نویسندگی سروش صحت، ایمان صفایی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان محصول سال ۱۳۹۷ است.

این فیلم که اولین ساخته سینمایی سروش صحت در مقام کارگردان است، برای نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمده است. این فیلم از ۱۱ دی در سینماهای ایران اکران شده است.

در خلاصه این فیلم آمده است که دوستان جهانگیر برای آخرین تولد او دورهم جمع شده‌اند. این موقعیت موجب می‌شود آن‌ها درباره زندگی و خودشان فکر کنند.

همزمان با سریال زخم کاری شاهد انتشار فیلم رقص هانیه توسلی در فیلم دیگری بودیم که همبازی جواد عزتی بوده است.