بالاخره بهنوش طباطبایی جواب مثبت داد + عکس

11:20 - 1400/04/24
بهنوش طباطبایی مجدد جلوی دوربین می رود . بهنوش طباطبایی درخواست نرگس آبیار را برای یکی از فیلم هایش قبول کرد.
بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی مجدد جلوی دوربین می رود . بهنوش طباطبایی درخواست نرگس آبیار را برای یکی از فیلم هایش قبول کرد . بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که مدتی مقابل دوربین قرار نگرفت این بار با پیشنهاد نرگس آبیار قرار است به زودی نقش آفرینی کند. بهنوش طباطبایی به زودی در فیلم سووشون نرگس آبیار بازی می کند و بهنوش طباطبایی اولین بازیگر این سریال است.

نرگس آبیار بعد از چند فیلم موفق در سینمای ایران و انتخاب آخرین فیلمش «ابلق» به عنوان بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره‌ی فیلم فجر، حال قصد دارد رمان «سووشون» سیمین دانشور را در شبکه نمایش خانگی جلوی دوربین ببرد، و بهنوش طباطبایی اولین بازیگر این سریال است.

کتک کاری شدید باران کوثری و پانته آ بهرام + فیلم

«نرگس آبیار قصد دارد امسال سریال «سووشون» را بر اساس رمانی به همین نام، اثر نویسنده‌ی شهیر و نام‌آور ادبیات ایران «سیمین دانشور» جلوی دوربین ببرد.

او [نرگس آبیار] برای نقش اصلی این کار با بهنوش طباطبایی به توافق رسیده است. بازیگری که طی این مدت پیشنهاد بازی در چند سریال خانگی را رد کرده و حالا با «سووشون» می‌خواهد بازگشت خوبی داشته باشد.

سریالی که قرار است مهرماه به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی وارد مرحله تولید شود.»

لازم به ذکر است نرگس آبیار علاوه بر فیلمسازی در حوزه‌ی ادبیات هم فعال است و جایزه‌ی بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی جشن حافظ را هم در کارنامه‌ی خود دارد و اقتباس او از رمان سیمین دانشور، می‌تواند از اتفاق‌های مهم و خبرساز امسال فضای هنری در ایران باشد.