سحر جعفری جوزانی قبل از فلج شدن فکش + عکس

12:00 - 1400/04/23
سحر جعفری جوزانی قبل از فلج شدن فکش را در این صفحه می بینید.مديرکل کميسيون پزشکی سازمان نظام پزشکی در واکنش به پرونده پزشکی فلج شدن فک سحر جعفری جوزانی گفت:

نظام پزشکی: سحر جعفری جوزانی شکایتی نکرده است! مدیرکل کمیسیون پزشکی سازمان نظام پزشکی در واکنش به پرونده پزشکی فلج شدن فک سحر جعفری جوزانی گفت: خانم جعفری جوزانی به دلیل اسپاسم در عضلات فک خود به آقای دکتر «ح.ع» جراح فک و صورت مراجعه کرده است. البته ناگفته نماند که ما دو جراح فک و صورت با این نام داریم. در نتیجه گویا ابتدا تصور خانم جوزانی این بود که آن آقای دکتر است، اما به مطب دیگری مراجعه کرده است.

امین حیایی در آغوش همسر اول و دومش + تصاویر

ما از اینکه برای یک بیمار عارضه ایجاد شده، از همه مردم، جامعه هنرمندان و... پوزش می‌خواهیم اما بهتر است که وقتی مشکلی ایجاد می‌شود، بازگردیم و به پزشک معالج‌ مراجعه کنیم. شاید پزشک معالج روش دیگری را برای درمان‌مان پیشنهاد دهد و مشکل را از بین ببرد. اگر خدایی نکرده پزشک معالج زیر بار نرفته، قبول نکرده، به هر دلیلی سرباز زده یا منجر به رفتار ناشایست شده، وظیفه پیگیری با سازمان نظام پزشکی است و می‌توانستند به ما یا دادسرای جرائم پزشکی یا تعزیرات مراجعه کرده و شکایت کنند و بر این اساس ما کمیسیون تشکیل داده و کار را بررسی میکردیم. البته که خانم جعفری جوزانی تاکنون نه مراجعه کرده‌اند و نه شکایتی کردند. بنابراین من به عنوان جانشین مدعی‌العموم تهران پرونده را تا این حد پیگیری کردم، پیگیری بیشتر منوط به این است که یا شکایت شود یا یک مرجع قضایی به ما دستور دهد اما تاکنون نه دستوری داریم و نه شکایتی انجام شده است. به طور شفاهی هم با پدر خانم جعفری جوزانی صحبت کردم که گفتند برای شکایت حضور پیدا می‌کنند که ما منتظرشان هستیم / سینمانوین