علت واریز نشدن یارانه چیست؟ زمان واریز

08:30 - 1400/04/12
در حالی یارانه معیشتی خانوارها واریز شده که بانک سپه در واریز یارانه معیشتی تاخیر داشته است.

در حالی یارانه معیشتی خانوارها واریز شده که بانک سپه در واریز یارانه معیشتی تاخیر داشته است. پیگیری‌ها از این بانک نشان می‌دهد که فایل ارسالی واریز یارانه بانک سپه به مشکل خورده و یارانه مشمولان فردا ۱۲ تیر واریز می‌شود.

خبرداغ :

خبرداغ : خبر خوش ، این افراد وام 60 میلیونی می گیرند

یارانه معیشتی‌بگیران بانک سپه در حالی واریز نشده که در این هفته زمزمه‌هایی از حذف یارانه‌بگیران و ثبت‌نام‌های جدید منتشر شده بود. این مساله سبب نگرانی برخی از مشمولان شده و آنها نگران بودند که مبادا یارانه معیشتی آنها قطع شده باشد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد فقط یارانه معیشتی افرادی که بانک آنها سپه بوده واریز نشده است که دلیل آن هم به مشکلی بر می‌گردد که در سیستم پرداخت بانک سپه مشکلی ایجاد شده است.

هفته گذشته هم برخی از مردم پیامک‌هایی با موضوع «یارانه شما قطع شد؛ ثبت نام در لینک ارسالی» دریافت کردند. اما رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد این پیامک‌ها جعلی است.

وی گفته بود هرگونه اطلاع‌رسانی در مورد یارانه نقدی اعم از ثبت‌نام، حذف و سایر موارد فقط از طریق سایت رسمی این سازمان و وزارت کار و رفاه اجتماعی و یا رسانه ملی، رسانه‌های معتبر و ارباب جراید صورت می‌گیرد. اما هنوز این مراجع اطلاع‌رسانی خبری در این مورد منتشر نکرده‌اند.

پیگیری واریز یارانه بانک سپه

اما آیا مرجعی برای پیگیری واریز نشدن یارانه معیشتی بانک سپه وجود دارد؟ افراد می‌توانند برای پیگیری دلیل واریز نشدن یارانه معیشتی بانک سپه با شماره ۱۵۵۷ تماس بگیرند. سپس باید به مرکز مشتریان بانک سپه وصل شوند تا اپراتور پاسخ آنها را بدهد.

همه بانک‌ها واریز کردند جز بانک سپه؟

آیا یارانه دیگر بانک‌ها واریز شده است؟ بررسی پیام‌های مخاطبان تجارت‌نیوز نشان می‌دهد که یارانه معیشتی دیگر بانک‌ها واریز شده و گویا این مشکل فقط برای افرادی پیش آمده که حساب آنها مربوط به بانک سپه بوده است.

در ادامه برخی از پیام‌های مخاطبان را می‌خوانید:

«سلام چرا یارانه بانک سپه واریز نشده من که نه شغلی نه درلمدی ندارم چرا حذف شده؟»

«یارانه معیشتی واریز نشده بانک سپه مشکل داره چه باید کرد؟»

«سلام یارانه ما هم بانک سپه است واریز نشده. بانک اگر مشکلی داره باید اعلام کنه بانک سپه دیگه شورشو درآورده.»

«سلام چرایارانه معیشتی بانک سپه واریزنشده بااینکه امروزجمعه ۱۱تیرماه ساعت ۱۱و۴۵دقیقه است؟؟؟»

«یارانه رو واریز کردن ولی مشتریان بانک سپه به مشکل خوردن که یکیشون هم منم. یارانه بنده هم که از طریق بانک سپه دریافت میکردم هنوز یه حسابم واریز نشده؟»

«یارانه ما رو بانک تجارت میریزه و پرداخت شده. انگار فقط بانک سپه مشکل داشته.»